Web Tarayıcın Güncel Değil!
Siteyi daha verimli kullanmak için aşağıdakilerden birini yüklemenizi öneririz.




Üye Giriş
  • E-Posta adresi:
  • Şifreniz:
Yeni Üyelik
Üye Girişi
(0)
22 - Nisan / VAKIFBANK(A) KK FNL - 1 - FENERBAHÇE(A) KK FNL - 3    ----    22 - Nisan / MEVLANAKAPI YE - 0 - OKYANUS KOLEJİ YE - 3    ----    22 - Nisan / YEŞİLYURT YK FNL - 1 - VAKIFBANK YK FNL - 3    ----    22 - Nisan / ESSPOR(A) KK FNL - 3 - İDEAL GSK.(A) KK FNL - 0    ----    22 - Nisan / ALTINYURT YE - 0 - GALATASARAY YE - 3    ----    22 - Nisan / SET VOLEY YK GLŞ B - 3 - G.EDMAN AKADEMİ YK GLŞ B - 1    ----    20 - Nisan / ECZACIBAŞI YK FNL - 0 - YEŞİLYURT YK FNL - 3    ----    20 - Nisan / ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK GLŞ C - 3 - FMV IŞIKSPOR KK GLŞ C - 0    ----    20 - Nisan / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK GLŞ C - 3 - İSTANBUL FENER KK GLŞ C - 0    ----    20 - Nisan / BAKIRKÖY SU SPOR KK GLŞ C - 3 - ENKA KK GLŞ C - 0    ----    19 - Nisan / BEŞİKTAŞ KK FNL - 0 - ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 3    ----    19 - Nisan / KOÇ İ.Ö.O. KK FNL - 1 - ALTINYURT KK FNL - 3    ----    19 - Nisan / GALATASARAY KE - 3 - BEŞİKTAŞ(A) KE - 0    ----    19 - Nisan / BİZİMKENT(B) KK GLŞ D - 3 - ANAFARTALAR KK GLŞ D - 1    ----    19 - Nisan / GÜNGÖREN GB KK GLŞ D - 3 - K.ÇEKMECE VOLEYBOL KK GLŞ D - 0(Hükmen)    ----    18 - Nisan / HİSAR OKULLARI YK GLŞ D - 1 - İSTANBUL FENER YK GLŞ D - 3    ----    18 - Nisan / MALTEPEYALI YK FNL - 0 - FENERBAHÇE YK FNL - 3    ----    18 - Nisan / İ.B.B.(A) GE - 0 - FENERBAHÇE(A) GE - 3    ----    18 - Nisan / KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 3 - ESSPOR YK FNL - 1    ----    18 - Nisan / K.ÇEKMECE BLD. YK GLŞ C - 3 - B.EVLER VOLEYBOL(B) YK GLŞ C - 0(Hükmen)    ----    18 - Nisan / VAKIFBANK YK FNL - 3 - GALATASARAY YK FNL - 0    ----    17 - Nisan / ALTINYURT KK FNL - 0 - ESSPOR(A) KK FNL - 3    ----    17 - Nisan / FENERBAHÇE(A) KK FNL - 3 - ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 2    ----    17 - Nisan / ESSPOR(B) KK GLŞ A - 0 - MALTEPE YILDIZLARI KK GLŞ A - 3    ----    17 - Nisan / MALTEPE YILDIZLARI(B) YK GLŞ A - 0 - ESSPOR(B) YK GLŞ A - 3    ----    17 - Nisan / OKYANUS KOLEJİ YE - 0 - ESSPOR YE - 3    ----    17 - Nisan / B.EVLER AND.LİS. YK GLŞ C - 0 - SARIYER BLD. YK GLŞ C - 3    ----    16 - Nisan / FENERBAHÇE(B) KK GLŞ A - 3 - SET VOLEYBOL(A) KK GLŞ A - 2    ----    16 - Nisan / KOÇ İ.Ö.O. KK FNL - 3 - BEŞİKTAŞ KK FNL - 0    ----    16 - Nisan / İDEAL GSK.(A) KK FNL - 3 - VAKIFBANK(A) KK FNL - 2    ----    16 - Nisan / B.EVLER BLD. YE - 0 - BEŞİKTAŞ YE - 3    ----    15 - Nisan / SET VOLEYBOL(B) KK GLŞ B - 0 - TED KOLEJİ İST.(B) KK GLŞ B - 3(Hükmen)    ----    14 - Nisan / NETVOLEY YK GLŞ A - 1 - FENERBAHÇE(B) YK GLŞ A - 3    ----    14 - Nisan / VAKIFBANK(B) KK GLŞ A - 3 - TUZLA MERCAN KK GLŞ A - 0    ----    14 - Nisan / BAKIRKÖYSPOR YK GLŞ D - 0 - TEŞVİKİYESPOR(A) YK GLŞ D - 3    ----    14 - Nisan / K.ÇEKMECE VOLEYBOL YK GLŞ D - 0 - HİSAR OKULLARI YK GLŞ D - 3(Hükmen)    ----    14 - Nisan / YEŞİLYURT YK FNL - 3 - ESSPOR YK FNL - 0    ----    14 - Nisan / GALATASARAY YK FNL - 3 - MALTEPE YALI(A) YK FNL - 1    ----    13 - Nisan / FENERBAHÇE(B) KE - 3 - BEŞİKTAŞ(A) KE - 0    ----    13 - Nisan / GALATASARAY KE - 3 - OKYANUS KOLEJİ KE - 0    ----    13 - Nisan / ESSPOR(A) KK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O. KK FNL - 1    ----    13 - Nisan / VAKIFBANK(A) KK FNL - 3 - ALTINYURT KK FNL - 2    ----    13 - Nisan / İ.B.B.(B) KE - 3 - BEŞİKTAŞ(B) KE - 0    ----    13 - Nisan / FENERBAHÇE(A) KE - 0 - İ.B.B.(A) KE - 3    ----    12 - Nisan / ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 3 - İDEAL GSK.(A) KK FNL - 0    ----    12 - Nisan / BEŞİKTAŞ KK FNL - 1 - FENERBAHÇE(A) KK FNL - 3    ----    12 - Nisan / ALTINYURT GE - 0 - OKYANUS KOLEJİ GE - 3    ----    12 - Nisan / ALTINYURT KE - 0 - FENERBAHÇE(A) KE - 3    ----    12 - Nisan / ESSPOR(B) KE - 3 - BEŞİKTAŞ(B) KE - 1    ----    12 - Nisan / TEŞVİKİYESPOR KK GLŞ D - 3 - İDEAL GSK.(B) KK GLŞ D - 0    ----    12 - Nisan / ECZACIBAŞI(B) KK GLŞ C - 3 - GOP ATLETİK KK GLŞ C - 0    ----    12 - Nisan / FMV IŞIKSPOR KK GLŞ C - 2 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK GLŞ C - 3    ----    12 - Nisan / K.ÇEKMECE BLD.(A) KK GLŞ C - 3 - ENKA KK GLŞ C - 0(Hükmen)    ----    12 - Nisan / İSTANBUL FENER KK GLŞ C - 3 - K.ÇEKMECE BLD.(B) KK GLŞ C - 0    ----    11 - Nisan / İSTANBUL FENER YK GLŞ D - 1 - BAKIRKÖYSPOR YK GLŞ D - 3    ----    11 - Nisan / PAMUKSPOR YK GLŞ B - 3 - SET VOLEYBOL(A) YK GLŞ B - 1    ----    11 - Nisan / FENERBAHÇE YK FNL - 3 - VAKIFBANK YK FNL - 1    ----    11 - Nisan / GALATASARAY YK FNL - ECZACIBAŞI YK FNL(Ertelendi)    ----    11 - Nisan / BEYKOZ BJK.AND YK GLŞ D - 3 - K.ÇEKMECE VOLEYBOL YK GLŞ D - 0    ----    11 - Nisan / B.EVLER BLD.GE - 0 - İ.B.B.(B) GE - 3    ----    11 - Nisan / YEŞİLYURT YK FNL - 1 - KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 3    ----    10 - Nisan / FENER ERENKÖY YK GLŞ A - 3 - MALTEPEYILDIZLARI(B) YK GLŞ A - 2    ----    10 - Nisan / ESSPOR YK FNL - 3 - MALTEPEYALI YK FNL - 2    ----    9 - Nisan / SET VOLEYBOL(A) YK GLŞ B - 0 - ATAŞEHİR BLD. YK GLŞ B - 3    ----    9 - Nisan / İ.B.B.(A) YE - 3 - FENERBAHÇE(A) YE - 0    ----    9 - Nisan / İ.B.B.(B) YE - 0 - GALATASARAY YE - 3    ----    9 - Nisan / BEŞİKTAŞ YE - 3 - OKYANUS KOLEJİ YE - 0    ----    8 - Nisan / MALTEPE YALI YK FNL - 0 - YEŞİLYURT YK FNL - 3    ----    8 - Nisan / ECZACIBAŞI YK FNL - 1 - VAKIFBANK YK FNL - 3    ----    8 - Nisan / KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 0 - GALATASARAY YK FNL - 3    ----    8 - Nisan / ESSPOR YK FNL - 1 - FENERBAHÇE YK FNL - 3    ----    7 - Nisan / TEŞVİKİYESPOR GK GLŞ B - 3 - BAKIRKÖYSPOR GK GLŞ B - 1    ----    7 - Nisan / FENERBAHÇE(B) YK GLŞ A - 3 - ESSPOR(B) YK GLŞ A - 2    ----    7 - Nisan / MALTEPEYILDIZLARI(A) YK GLŞ A - 0 - NETVOLEY YK GLŞ A - 3    ----    7 - Nisan / GÜNGÖREN GB YK GLŞ C - 3 - K.ÇEKMECE BLD. YK GLŞ C - 0    ----    7 - Nisan / B.EVLER VOLEYBOL(B) YK GLŞ C - 0 - SARIYER BLD. YK GLŞ C - 3    ----    7 - Nisan / GALATASARAY GE - 2 - İ.B.B.(B) GE - 3    ----    7 - Nisan / TEŞVİKİYESPOR(A) YK GLŞ D - 3 - BEYKOZ BJK AND. YK GLŞ D - 0    ----    6 - Nisan / ESSPOR YK FNL - 0 - GALATASARAY YK FNL - 3    ----    6 - Nisan / MALTEPEYALI YK FNL - 0 - VAKIFBANK YK FNL - 3    ----    6 - Nisan / FENERBAHÇE(B) YE - 2 - BEŞİKTAŞ YE - 3    ----    6 - Nisan / FENERBAHÇE(A) YE - 0 - İ.B.B.(B) YE - 3    ----    5 - Nisan / OKYANUS KOLEJİ YE - 0 - ALTINYURT YE - 3    ----    5 - Nisan / ANAFARTALAR KK GLŞ D - 3 - GÜNGÖREN GB KK GLŞ D - 2    ----    5 - Nisan / ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK GLŞ C - 1 - BAKIRKÖY SU SPOR KK GLŞ C - 3    ----    4 - Nisan / FENERBAHÇE(B) GE - 3 - BEŞİKTAŞ GE - 1    ----    4 - Nisan / FENERBAHÇE(A) GE - 3 - B.EVLER BLD. GE - 0    ----    4 - Nisan / GÜNGÖREN GB GK GLŞ B - 2 - TEŞVİKİYESPOR GK GLŞ B - 3    ----    3 - Nisan / İ.B.B.(B) GE - 3 - ALTINYURT GE - 0    ----    2 - Nisan / VAKIFBANK YK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 1    ----    2 - Nisan / FENERBAHÇE YK FNL - 1 - ECZACIBAŞI YK FNL - 3    ----    2 - Nisan / OKYANUS KOLEJİ GE - 0 - GALATASARAY GE - 3    ----    2 - Nisan / FENERBAHÇE(B) YE - 2 - İ.B.B.(A) YE - 3    ----    31 - Mart / BEYKOZ BJK AND. GK GLŞ B - 1 - İSTANBUL FENER GK GLŞ B - 3    ----    31 - Mart / B.EVLER BLD. YE - 0 - İ.B.B.(A) YE - 3    ----    31 - Mart / MEVLANAKAPI YE - 0 - ESSPOR YE - 3    ----    31 - Mart / YEŞİLYURT YK FNL - 3 - FENERBAHÇE YK FNL - 0    ----    31 - Mart / KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 0 - ECZACIBAŞI YK FNL - 3    ----    29 - Mart / ESSPOR(A) KK FNL - 3 - BEŞİKTAŞ KK FNL - 0    ----    29 - Mart / ALTINYURT KK FNL - 0 - ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 3    ----    29 - Mart / KOÇ İ.Ö.O. KK FNL - 1 - VAKIFBANK(A) KK FNL - 3    ----    29 - Mart / İDEAL GSK.(A) KK FNL - 1 - FENERBAHÇE(A) KK FNL - 3    ----    29 - Mart / ESSPOR(A) KE - 3 - ALTINYURT KE - 0    ----    29 - Mart / FENERBAHÇE(A) KE - 3 - ESSPOR(B) KE - 1    ----    29 - Mart / FENERBAHÇE(B) KE - 3 - KUMPORT İ.Ö.O. KE - 0    ----    29 - Mart / GALATASARAY KE - 0 - İ.B.B.(A) KE - 3    ----    29 - Mart / İ.B.B.(B) KE - 1 - OKYANUS KOLEJİ KE - 3    ----    29 - Mart / BEŞİKTAŞ(B) KE - 1 - BEŞİKTAŞ(A) KE - 3    ----    28 - Mart / TİTAN AKADEMİ YK F2 D - 0 - FENERBAHÇE YK F2 D - 3    ----    28 - Mart / BEŞİKTAŞ YK F2 C - 2 - ESSPOR YK F2 C - 3    ----    28 - Mart / BEŞİKTAŞ YE - 3 - MEVLANAKAPI YE - 0    ----    27 - Mart / GALATASARAY YE - 3 - FENERBAHÇE(A) YE - 0    ----    26 - Mart / ESSPOR YK F2 D - 3 - BEŞİKTAŞ YK F2 D - 2    ----    26 - Mart / FENERBAHÇE YK F2 C - 3 - TİTAN AKADEMİ YK F2 C - 0    ----    25 - Mart / ALTINYURT YE - 1 - FENERBAHÇE(B) YE - 3    ----    24 - Mart / FENERBAHÇE YK F2 B - 3 - MALTEPEYALI YK F2 B - 0    ----    24 - Mart / ESSPOR YK F2 A - 3 - TİTAN AKADEMİ YK F2 A - 0    ----    24 - Mart / İ.B.B.(A) YE - 3 - OKYANUS KOLEJİ YE - 0    ----    24 - Mart / İ.B.B.(B) YE - 3 - B.EVLER BLD. YE - 0    ----    23 - Mart / HİSAR OKULLARI YK GLŞ D - 0 - TEŞVİKİYESPOR(A) YK GLŞ D - 3    ----    23 - Mart / K.ÇEKMECE BLD. YK GLŞ C - 2 - B.EVLER AND.LİS. YK GLŞ C - 3    ----    23 - Mart / İDEAL GSK.(B) KK GLŞ D - 3 - K.ÇEKMECE VOLEYBOL KK GLŞ D - 0(Hükmen)    ----    23 - Mart / BEYKOZ BJK AND. KK GLŞ D - 0 - ANAFARTALAR KK GLŞ D - 3    ----    23 - Mart / SANCAKSPOR KK GLŞ D - 0 - TEŞVİKİYESPOR KK GLŞ D - 3    ----    23 - Mart / GÜNGÖREN GB KK GLŞ D - 1 - BİZİMKENT(B) KK GLŞ D - 3    ----    23 - Mart / K.ÇEKMECE BLD.(B) KK GLŞ C - 0 - FMV IŞIKSPOR KK GLŞ C - 3    ----    23 - Mart / GOP ATLETİK KK GLŞ C - 2 - İSTANBUL FENER KK GLŞ C - 3    ----    23 - Mart / ENKA KK GLŞ C - 0 - ECZACIBAŞI(B) KK GLŞ C - 3    ----    23 - Mart / BAKIRKÖY SU SPOR KK GLŞ C - 1 - K.ÇEKMECE BLD.(A) KK GLŞ A - 3    ----    23 - Mart / KUMPORT İ.ÖO. KE - 0 - GALATASARAY KE - 3    ----    23 - Mart / İ.B.B.(A) KE - 3 - ESSPOR(A) KE - 0(Hükmen)    ----    23 - Mart / BEŞİKTAŞ(A) KE - 3 - İ.B.B.(B) KE - 2    ----    23 - Mart / OKYANUS KOLEJİ KE - 1 - FENERBAHÇE(B) KE - 3    ----    22 - Mart / K.ÇEKMECE VOLEYBOL YK GLŞ D - 0 - İSTANBUL FENER YK GLŞ D - 3    ----    22 - Mart / BEYKOZ BJK AND. YK GLŞ D - 0 - BAKIRKÖYSPOR YK GLŞ D - 3    ----    22 - Mart / B.EVLER AND. LİS. YK GLŞ C - 2 - B.EVLER VOLEYBOL(B) - 3    ----    22 - Mart / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK GLŞ C - 2 - ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK GLŞ C - 3    ----    22 - Mart / ECZACIBAŞI(B) KK GLŞ C - 2 - K.ÇEKMECE BLD.(A) KK GLŞ C - 3    ----    21 - Mart / BEŞİKTAŞ YK F2 B - 3 - SET VOLEYBOL YK F2 B - 0    ----    21 - Mart / KOÇ İ.Ö.O. YK F2 A - 3 - B.ÇEKMECE JK. YK F2 A - 0    ----    21 - Mart / MEVLANAKAPI YE - 0 - ALTINYURT YE - 3    ----    20 - Mart / BEŞİKTAŞ GE - 1 - OKYANUS KOLEJİ GE - 3    ----    20 - Mart / B.EVLER BLD. YE - 0 - GALATASARAY YE - 3    ----    20 - Mart / ANATOLYA TURKUAZ GK GLŞ A - 0 - FENER ERENKÖY GK GLŞ A - 3    ----    20 - Mart / FENER ATAŞEHİR GK GLŞ A - 3 - BEYKOZ BLD. GK GLŞ A - 1    ----    19 - Mart / İ.B.B.(A) GE - 3 - B.EVLER BLD. GE - 0    ----    19 - Mart / OKYANUS KOLEJİ YE - 0 - İ.B.B.(B) YE - 3    ----    19 - Mart / İSTANBUL FENER GK GLŞ B - 3 - GÜNGÖREN GB GK GLŞ B - 0    ----    19 - Mart / G.EDMAN AKADEMİ YK GLŞ B - 1 - TUZLA MERCAN YK GLŞ B - 3    ----    19 - Mart / ESSPOR(B) YK GLŞ A - 3 - MALTEPE YILDIZLARI(A) YK GLŞ A - 0    ----    19 - Mart / NETVOLEY YK GLŞ A - 3 - FENER ERENÖY YK GLŞ A - 0    ----    18 - Mart / MALTEPE YILDIZLARI(B) YK GLŞ A - 0 - FENERBAHÇE(B) YK GLŞ A - 3    ----    18 - Mart / ESSPOR YE - 3 - BEŞİKTAŞ YE - 2    ----    16 - Mart / BEŞİKTAŞ GK FNL - 1 - YEŞİLYURT GK FNL - 3    ----    16 - Mart / K.ÇEKMECE VOLEYBOL KK GLŞ D - 0 - SANCAKSPOR KK GLŞ D - 3(Hükmen)    ----    16 - Mart / İSTANBUL FENER KK GLŞ C - 1 - ENKA KK GLŞ C - 3    ----    16 - Mart / FMV IŞIKSPOR KK GLŞ C - 3 - GOP ATLETİK KK GLŞ C - 0    ----    15 - Mart / ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK GLŞ C - 1 - K.ÇEKMECE BLD.(A) KK GLŞ C - 3    ----    15 - Mart / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK GLŞ C - 3 - BAKIRKÖY SU SPOR KK GLŞ C - 0    ----    15 - Mart / ANAFARTALAR KK GLŞ D - 3 - İDEAL GSK.(B) KK GLŞ D - 0    ----    15 - Mart / BİZİMKENT(B) KK GLŞ D - 3 - BEYKOZ BJK.AND. KK GLŞ D - 0    ----    15 - Mart / ECZACIBAŞI(B) KK GLŞ C - 3 - K.ÇEKMECE BLD.(B) KK GLŞ C - 0    ----    14 - Mart / UPS GK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 0    ----    14 - Mart / FENERBAHÇE(B) GE - 0 - İ.B.B.(A) GE - 3    ----    14 - Mart / ECZACIBAŞI GK FNL - 3 - FENERBAHÇE GK FNL - 2    ----    14 - Mart / VAKIFBANK GK FNL - 2 - GALATASARAY GK FNL - 3    ----    14 - Mart / TİTAN AKADEMİ YK F2 A - 3 - B.ÇEKMECE JK. YK F2 A - 0    ----    13 - Mart / GALATASARAY YE - 3 - OKYANUS KOLEJİ YE - 0    ----    13 - Mart / BEŞİKTAŞ YK F2 B - 3 - FENERBAHÇE YK F2 B - 1    ----    13 - Mart / FENERBAHÇE(A) YE - 0 - B.EVLER BLD. YE - 3    ----    12 - Mart / KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 1 - ECZACIBAŞI GK FNL - 3    ----    12 - Mart / FENERBAHÇE GK FNL - 0 - VAKIFBANK GK FNL - 3    ----    12 - Mart / GALATASARAY GK FNL - 1 - YEŞİLYURT GK FNL - 3    ----    12 - Mart / UPS GK FNL - 3 - BEŞİKTAŞ GK FNL - 1    ----    12 - Mart / BEYKOZ BLD. GK GLŞ A - 1907 KANARYA(B) GK GLŞ A(1907 Ligden çekildi.)    ----    12 - Mart / FENER ERENKÖY GK GLŞ A - 1 - FENER ATAŞEHİR GK GLŞ A - 3    ----    12 - Mart / İ.B.B.(A) YE - 3 - MEVLANAKAPI YE - 0    ----    12 - Mart / İ.B.B.(B) YE - 1 - FENERBAHÇE(B) YE - 3    ----    11 - Mart / ALTINYURT YE - 2 - ESSPOR YE - 3    ----    11 - Mart / İ.B.B.(B) GE - 3 - BEŞİKTAŞ GE - 0    ----    11 - Mart / ESSPOR YK F2 A - 1 - KOÇ İ.Ö.O. YK F2 A - 3    ----    11 - Mart / SET VOLEYBOL YK F2 B - 0 - MALTEPE YALI YK F2 B - 3    ----    10 - Mart / YEŞİLYURT GK FNL - 3 - FENERBAHÇE GK FNL - 0    ----    10 - Mart / VAKIFBANK GK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 0    ----    10 - Mart / ECZACIBAŞI GK FNL - 3 - UPS GK FNL - 0    ----    10 - Mart / B.EVLER BLD. GE - 0 - ALTINYURT GE - 3    ----    10 - Mart / FENERBAHÇE(A) GE - 3 - GALATASARAY GE - 0    ----    10 - Mart / BEŞİKTAŞ GK FNL - 0 - GALATASARAY GK FNL - 3    ----    9 - Mart / BEYKOZ BJK AND. KK GLŞ D - 0 - GÜNGÖREN GB. KK GLŞ D - 3    ----    9 - Mart / SANCAKSPOR KK GLŞ D - 0 - ANAFARTALAR KK GLŞ D - 3    ----    9 - Mart / İDEAL GSK.(B) KK GLŞ D - 0 - BİZİMKENT(B) KK GLŞ D - 3    ----    9 - Mart / GOP ATLETİK KK GLŞ C - 0 - ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK GLŞ C - 3    ----    9 - Mart / ENKA KK GLŞ C - 0 - FMV IŞIKSPOR KK GLŞ C - 3    ----    9 - Mart / K.ÇEKEMECE BLD.(B) KK GLŞ C - 1 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK GLŞ C - 3    ----    9 - Mart / K.ÇEKMECE BLD.(A) KK GLŞ C - 3 - İSTANBUL FENER KK GLŞ C - 0    ----    9 - Mart / FENERBAHÇE(A) KE - 0 - ESSPOR(A) KE - 3    ----    9 - Mart / ALTINYURT KE - 0 - GALATASARAY KE - 3    ----    8 - Mart / İ.B.B.(A) KE - 0 - FENERBAHÇE(B) KE - 3    ----    8 - Mart / ESSPOR(A) KE - 0 - GALATASARAY KE - 3    ----    8 - Mart / ESSPOR(B) KE - 0 - BEŞİKTAŞ(A) KE - 3    ----    8 - Mart / KUMPORT İ.Ö.O. KE - 1 - İ.B.B.(B) KE - 3    ----    8 - Mart / OKYANUS KOLEJİ KE - 3 - BEŞİKTAŞ(B) KE - 0    ----    8 - Mart / BAKIRKÖY SU SPOR KK GLŞ C - 2 - ECZACIBAŞI(B) KK GLŞ C - 3    ----    7 - Mart / FENERBAHÇE GK FNL - 3 - GALATASARAY GK FNL - 1    ----    7 - Mart / UPS GK FNL - 0 - VAKIFBANK GK FNL - 3    ----    7 - Mart / GALATASARAY GE - 3 - B.EVLER BLD. GE - 0    ----    7 - Mart / KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 0 - YEŞİLYURT GK FNL - 3    ----    7 - Mart / FENERBAHÇE(B) GE - 0 - OKYANUS KOLEJİ GE - 3    ----    7 - Mart / ECZACIBAŞI GK FNL - 3 - BEŞİKTAŞ GK FNL - 1    ----    6 - Mart / OKYANUS KOLEJİ YE - 3 - FENERBAÇE(A) YE - 0    ----    6 - Mart / MEVLANAKAPI YE - 0 - İ.B.B.(B) YE - 3    ----    6 - Mart / FENERBAHÇE(B) YE - 0 - GALATASARAY YE - 3    ----    5 - Mart / BEŞİKTAŞ GK F2 D - 3 - B.EVLER VOLEYBOL GK F2 D - 0    ----    5 - Mart / FMV IŞIKSPOR GK F2 C - 0 - UPS GK F2 C - 3    ----    5 - Mart / OKYANUS KOLEJİ GE - 3 - İ.B.B.(A) GE - 2    ----    5 - Mart / BEŞİKTAŞ YE - 3 - ALTINYURT YE - 1    ----    4 - Mart / MALTEPEYALI(A) YK F2 B - 3 - BEŞİKTAŞ YK F2 B - 0    ----    4 - Mart / İ.B.B.(A) GE - 3 - ALTINYURT GE - 1    ----    4 - Mart / FENERBAHÇE YK F2 B - 3 - SET VOLEYBOL YK F2 B - 1    ----    4 - Mart / KOÇ İ.Ö.O. YK F2 A - 3 - TİTAN AKADEMİ K F2 A - 0    ----    3 - Mart / B.ÇEKMECE JK. YK F2 A - 0 - ESSPOR(A) YK F2 A - 3    ----    3 - Mart / ESSPOR YE - 3 - İ.B.B.(A) YE - 2    ----    3 - Mart / BEŞİKTAŞ GE - 0 - FENERBAHÇE(A) GE - 3    ----    3 - Mart / B.EVLER VOLEYBOL GK F2 D - 3 - BEŞİKTAŞ GK F2 D - 2    ----    3 - Mart / UPS GK F2 C - 3 - FMV IŞIKSPOR GK F2 C - 1    ----    2 - Mart / KOÇ İ.Ö.O. GK F2 B - 3 - FMV IŞIKSPOR GK F2 B - 1    ----    2 - Mart / FMV IŞIKSPOR KK GLŞ C - 1 - K.ÇEKMECE BLD.(A) KK GLŞ C - 3    ----    2 - Mart / K.ÇEKMECE VOLEYBOL KK GLŞ D - 0 - TEŞVİKİYYESPOR KK GLŞ D - 3    ----    2 - Mart / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK GLŞ C - 3 - GOP ATLETİK KK GLŞ C - 1    ----    2 - Mart / ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK GLŞ C - 3 - ENKA KK GLŞ C - 2    ----    2 - Mart / İSTANBUL FENER KK GLŞ C - 0 - ECZACIBAŞI(B) KK GLŞ C - 3    ----    2 - Mart / K.ÇEKMECE BLD.(B) KK GLŞ C - 0 - BAKIRKÖY SU SPOR KK GLŞ C - 3    ----    2 - Mart / BİZİMKENT(B) KK GLŞ D - 3 - SANCAKSPOR KK GLŞ D - 1    ----    2 - Mart / GÜNGÖREN GB KK GLŞ D - 3 - İDEAL GSK.(B) KK GLŞ D - 0    ----    1 - Mart / BAKIRKÖYSPOR YK GLŞ D - 3 - HİSAR OKULLARI YK GLŞ D - 1    ----    1 - Mart / İSTANBUL FENER YK GLŞ D - 3 - BEYKOZ BJK AND. YK GLŞ D - 2    ----    1 - Mart / GALATASARAY YK FNL - 3 - FENERBAHÇE YK FNL - 2    ----    28 - Şubat / GÜNGÖREN GB GK GLŞ B - 0 - BEYKOZ BJK AND. GK GLŞ B - 3    ----    28 - Şubat / BAKIRKÖYSPOR GK GLŞ B - 0 - İSTANBUL FENER GK GLŞ B - 3    ----    28 - Şubat / VAKIFBANK YK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 0    ----    27 - Şubat / FENERBAHÇE GK F2 A - 3 - B.EVLER BLD. GK F2 A - 0    ----    27 - Şubat / B.EVLER VOLEYBOL GK F2 B - 1 - KOÇ İ.Ö.O. GK F2 B - 3    ----    27 - Şubat / FENERBAHÇE(A) YE - 0 - FENERBAHÇE(B) YE - 3    ----    27 - Şubat / İ.B.B.(B) GE - 3 - FENERBAHÇE(B) GE - 0    ----    27 - Şubat / MALTEPEYALI(A) KK F2 C - 2 - KOÇ İ.Ö.O.(A) KK F2 C - 3    ----    27 - Şubat / BEŞİKTAŞ KK F2 D - 3 - YEŞİLYURT KK F2 D - 0    ----    27 - Şubat / B.EVLER BLD. YE - 3 - OKYANUS KOLEJİ YE - 1    ----    26 - Şubat / İ.B.B.(A) YE - 3 - BEŞİKTAŞ YE - 0    ----    26 - Şubat / YEŞİLYURT YK FNL - 3 - MALTEPEYALI(A) YK FNL - 0    ----    26 - Şubat / İ.B.B.(B) YE - 3 - ESSPOR YE - 0    ----    26 - Şubat / GALATASARAY YE - 3 - MEVLANAKAPI YE - 0    ----    25 - Şubat / KOÇ İ.ÖO. GKF2 B - 3 - MALTEPEYALI(A) GKF2 B - 0    ----    25 - Şubat / FENERBAHÇE GKF2 A - 3 - UPS GKF2 A - 1    ----    25 - Şubat / KOÇ İ.Ö.O. KKF2 C - 3 - MALTEPEYALI(A) KKF2 C - 0    ----    25 - Şubat / OKYANUS KOLEJİ GE - 3 - İ.B.B.(B) GE - 2    ----    25 - Şubat / ECZACIBAŞI YK FNL - 3 - B.ÇEKMECE JK. YK FNL - 0    ----    25 - Şubat / YEŞİLYURT KKF2 D - 0 - BEŞİKTAŞ KKF2 D - 3    ----    24 - Şubat / TEŞVİKİYESPOR(A) YK GLŞ D - 3 - K.ÇEKMECE VOLEYBOL YK GLŞ D - 0    ----    24 - Şubat / B.EVLER BLD. GE - 0 - BEŞİKTAŞ GE - 3    ----    24 - Şubat / FENERBAHÇE(B) GE - 0 - FENERBAHÇE(A) GE - 3    ----    24 - Şubat / ALTINYURT GE - 0 - GALATASARAY GE - 3    ----    21 - Şubat / FENER ERENKÖY YK GLŞ A - 2 - ESSPOR(B) YK GLŞ A - 3    ----    21 - Şubat / BEŞİKTAŞ GK F2 A - 0 - UPS GK F2 A - 3    ----    21 - Şubat / TEŞVİKİYESPOR(A) GK GLŞ D - 3 - İSTANBUL FENER GK GLŞ D - 0    ----    20 - Şubat / TİTAN AKADEMİ YK YF - 1 - ESSPOR YK YF - 3    ----    19 - Şubat / BEYKOZ BJK AND. GK GLŞ B - 0 - BAKIRKÖYSPOR GK GLŞ B - 3    ----    19 - Şubat / İSTANBUL FENER GK GLŞ B - 0 - TEŞVİKİYESPOR GK GLŞ B - 3    ----    19 - Şubat / TUZLA MERCANSPOR YK GLŞ B - 3 - SET VOLEYBOL(A) YK GLŞ B - 0    ----    19 - Şubat / NETVOLEY YK GLŞ A - 3 - MALTEPE YILDIZLARI(B) YK GLŞ A - 1    ----    19 - Şubat / MALTEPE YILDIZLARI(A) YK GLŞ A - 1 - FENERBAHÇE(B) YK GLŞ A - 3    ----    18 - Şubat / 1907 KANARYA YK YF - 1 - TİTAN AKADEMİ YK YF - 3    ----    18 - Şubat / MALTEPEYALI(A) YK FNL - 1 - VAKIFBANK YK FNL - 3    ----    18 - Şubat / ESSPOR YK YF - 3 - SETVOLEYBOL YK YF - 1    ----    18 - Şubat / GÜNGÖREN GB YK GLŞ C - 0 - B.EVLER VOLEYBOL(B) YK GLŞ C - 3    ----    17 - Şubat / H.ÖZVARNALI İ.Ö.O. YK GLŞ C - 0 - SARIYER BLD. YK GLŞ C - 3(Hükmen)    ----    17 - Şubat / FENER ATAŞEHİR GK GLŞ A - 3 - ANATOLYA TURKUAZ GK GLŞ A - 0    ----    17 - Şubat / 1907 KANARYA(B) GK GLŞ A - 3 - FENE ERENKÖY GK GLŞ A - 2    ----    17 - Ocak / BEŞİKTAŞ GKF2 A - 3 - FENERBAHÇE GKF2 A - 2    ----    17 - Şubat / GALATASARAY YK FNL - 3 - MALTEPEYALI(A) YK FNL - 1    ----    16 - Şubat / FENERBAHÇE GK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 1    ----    16 - Şubat / GOP ATLETİK KKGLŞ C - 3 - BAKIRKÖY SU SPOR. KKGLŞ C - 0(Hükmen)    ----    16 - Şubat / BEŞİKTAŞ(A) KE - 0 - OKYANUS KOLEJİ KE - 3    ----    16 - Şubat / BEŞİKTAŞ(B) KE - 0 - KUMPORT İ.Ö.O. KE - 3    ----    16 - Şubat / İ.B.B.(B) KE - 0 - İ.B.B.(A) KE - 3    ----    16 - Şubat / FMV IŞIKSPOR KKGLŞ C - 3 - İSTANBUL FENER KKGLŞ C - 0    ----    16 - Şubat / ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KKGLŞ C - 3 - ECZACIBAŞI(B) KKGLŞ C - 0    ----    16 - Şubat / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KKGLŞ C - 2 - K.ÇEKMECE BLD.(A) KKGLŞ C - 3    ----    16 - Şubat / K.ÇEKMECE BLD.(B) KKGLŞ C - 0 - ENKA KKGLŞ C - 3    ----    16 - Şubat / BEYKOZ BJK.AND. KKGLŞ D - 0 - SANCAKSPOR KKGLŞ D - 3    ----    16 - Şubat / ESSPOR(A) KE - 3 - ESSPOR(B) KE - 0    ----    16 - Şubat / KARTAL YILDIZLARI KKGLŞ B - 0 - TED KOLEJİ İST.(B) KKGLŞ B - 3    ----    16 - Şubat / AKADEMİ İST. KKGLŞ B - 3 - SET VOLEYBOL KKGLŞ B - 0    ----    16 - Şubat / BEYKOZ BLD. KKGLŞ B - 0 - BOĞAZİÇİ YILDIZLARI KKGLŞ B - 3    ----    16 - Şubat / MALTEPEYALI KKF2 B - 0 - YEŞİLYURT KKF2 B - 3(Hükmen)    ----    15 - Şubat / İ.B.B.(A) GE - 1 - GALATASARAY GE - 3    ----    15 - Şubat / FENERBAHÇE(B) KE - 3 - ALTINYURT KE - 0    ----    15 - Şubat / ALTINYURT KKF2 B - 3 - MALTEPEYALI KKF2 B - 2    ----    15 - Şubat / GALATASARAY KE - 3 - FENERBAHÇE(A) KE - 0    ----    15 - Şubat / FENER ERENKÖY KK GLŞ B - 0 - FENER ATAŞEHİR(A) KK GLŞ B - 3    ----    15 - Şubat / GALATASARAY KK F2 B - 1 - YEŞİLURT KK F2 B - 3    ----    15 - Şubat / İDEAL GSK. KK F2 A - 3 - BEŞİKTAŞ KK F2 A - 1    ----    15 - Şubat / KOÇ İ.Ö.O. KK F2 A - 3 - SARIYER BLD. KK F2 A - 0    ----    15 - Şubat / VAKIFBANK(B) KK GLŞ A - 3 - ESSPOR(B) KK GLŞ A - 0    ----    15 - Şubat / FENERBAHÇE(B) KK GLŞ A - 3 - MALTEPE YILDIZLARI KK GLŞ A - 0    ----    15 - Şubat / FENERATAŞEHİR(B) KK GLŞ A - 2 - TUZLA MERCANSPOR KK GLŞ A - 3    ----    15 - Şubat / ANAFARTALAR İ.Ö.O. KK GLŞ D - 3 - K.ÇEKMECE VOLEYBOL KK GLŞ D - 0    ----    15 - Şubat / BİZİMKENT(B) KK GLŞ D - 3 - TEŞVİKİYESPOR KK GLŞ D - 2    ----    15 - Şubat / İ.B.B.(A) KE - 3 - BEŞİKTAŞ(B) KE - 0    ----    14 - Şubat / B.EVLER VOLEYBOL GKF2 B - 3 - MALTEPEYALI GKF2 B - 0    ----    14 - Şubat / UPS GKF2 A - 3 - B.EVLER BLD. GKF2 A - 0    ----    14 - Şubat / BEŞİKTAŞ GE - 3 - ALTINYURT GE - 0    ----    14 - Şubat / ESSPOR YE - 0 - GALATASARAY YE - 3    ----    13 - Şubat / FENERBAHÇE(A) GE - 3 - OKYANUS KOLEJİ GE - 0    ----    13 - Şubat / BEŞİKTAŞ YK YF - 3 - TED KOLEJİ İST. YK YF - 0    ----    13 - Şubat / MEVLANAKAPI YE - 0 - FENERBAHÇE(A) YE - 3    ----    13 - Şubat / B.EVLER BLD. GE - 0 - FENERBAHÇE(B) GE - 3    ----    12 - Şubat / YEŞİLYURT GK FNL - 3 - VAKIFBANK GK FNL - 1    ----    12 - Şubat / BEŞİKTAŞ YK YF - 3 - ESSPOR YK YF - 0    ----    12 - Şubat / FENERBAHÇE(B) YE - 3 - B.EVLER BLD. YE - 0    ----    12 - Şubat / ALTINYURT YE - 0 - İ.B.B.(A) YE - 3    ----    11 - Şubat / GALATASARAY KKF2 B - 2 - MALTEPEYALI KKF2 B - 3    ----    11 - Şubat / İ.B.B.(B) GE - 2 - FENERBAHÇE(A) GE - 3    ----    11 - Şubat / BEŞİKTAŞ YE - 1 - İ.B.B.(B) YE - 3    ----    11 - Şubat / MALTEPEYALI GK2F B - 2 - FMV IŞIKSPOR GK2F B - 3    ----    9 - Şubat / KUMPORT İ.Ö.O. KE - 0 - BEŞİKTAŞ(A) KE - 3    ----    9 - Şubat / ALTINYURT KKF2 B - 3 - GALATASARAY KKF2 B - 2    ----    9 - Şubat / MALTEPEYALI KKF2 B - 3 - YEŞİLYURT KKF2 B - 0(Hükmen)    ----    9 - Şubat / İ.B.B.(A) KE - 3 - OKYANUS KOLEJİ KE - 0    ----    9 - Şubat / BEŞİKTAŞ KKF2 A - 3 - SARIYER BLD. KKF2 A - 0    ----    9 - Şubat / İDEAL GSK.KKF2 A - 3 - KOÇ İ.Ö.O. KK F2 A - 0    ----    8 - Şubat / ESSPOR(B) KE - 0 - OKYABUS KOLEJİ KE - 3    ----    8 - Şubat / ALTINYURT KE - 1 - İ.B.B.(B) KE - 3    ----    8 - Şubat / YEŞİLYURT KK F2 B - 0 - ALTINYURT KK F2 B - 3    ----    8 - Şubat / SARIYER BLD. KK F2 A - 0 - İDEAL GSK. KK F2 A - 3    ----    8 - Şubat / KOÇ İ.Ö.O. KK F2 A - 3 - BEŞİKTAŞ KK F2 A - 0    ----    8 - Şubat / FENERBAHÇE(A) KE - 0 - FENERBAHÇE(B) KE - 3    ----    7 - Şubat / B.EVLER BLD.GKFN2 A - 0 - BEŞİKTAŞ GKFN2 A - 3    ----    6 - Şubat / GALATASARAY GE - 3 - BEŞİKTAŞ GE - 0    ----    6 - Şubat / OKYANUS KOLEJİ YE - 3 - MEVLANAKAPI YE - 0    ----    6 - Şubat / İ.B.B.(B) GE - 3 - İ.B.B.(A) GE - 1    ----    5 - Şubat / YEŞİLYURT GK FNL - VAKIFBANK GK FNL(Tehir edildi.)    ----    5 - Şubat / FENERBAHÇE GK GNL - KOÇ İ.Ö.O. GK FNL(Tehir edildi.)    ----    5 - Şubat / ECZACIBAŞI GK FNL - 3 - B.EVLER BLD. GK FNL - 0    ----    5 - Şubat / FMV IŞIKSPOR GK FNL - 0 - GALATASARAY GK FNL - 3    ----    4 - Şubat / FMV IŞIKSPOR GK FN 2B - 0 - B.EVLER VOLEYBOL GK FN 2B - 3    ----    4 - Şubat / FMV IŞIKSPOR GK FN 2B - 0 - B.EVLER VOLEYBOL GK FN 2B - 3    ----    4 - Şubat / BEŞİKTAŞ GK YF - 3 - ALTINYURT GK YF - 0    ----    4 - Şubat / GALATASARAY YE - 3 - BEŞİKTAŞ YE - 0    ----    2 - Şubat / İ.B.B.(B) YE - 0 - İ.B.B.(A) YE - 3    ----    2 - Şubat / SET VOLEYBOL YK YF - 0 - BEŞİKTAŞ YK YF - 3    ----    30 - Ocak / MALTEPEYALI GK YF - 3 - ALTINYURT GK YF - 0    ----    28 - Ocak / ALTINYURT GK YF - 1 - B.EVLER VOLEYBOL GK YF - 3    ----    27 - Ocak / TED KOLEJİ İST. YK YF - 3 - 1907 KANARYA YK YF - 2    ----    26 - Ocak / GALATASARAY YE - 3 - İ.B.B.(B) YE - 2    ----    26 - Ocak / GALATASARAY YE - 3 - İ.B.B.(B) YE - 2    ----    26 - Ocak / OKYANUS KOLEJİ YE - 0 - FENERBAHÇE(B) YE - 3    ----    26 - Ocak / B.EVLER BLD. YE - 3 - MEVLANAKAPI YE - 0    ----    25 - Ocak / ALTINYURT KK YF - 3 - İ.B.B. KK YF - 0    ----    25 - Ocak / OKYANUS KOLEJİ KE - 3 - KUMPORT İ.Ö.O. KE - 0    ----    25 - Ocak / GALATASARAY KE - 3 - ESSPOR(B) KE - 0    ----    25 - Ocak / FENERBAHÇE(B) KE - 0 - ESSPOR(A) KE - 3    ----    25 - Ocak / BEŞİKTAŞ(A) KE - 0 - İ.B.B.(A) KE - 3    ----    25 - Ocak / BEŞİKTAŞ(B) KE - 3 - ALTINYURT KE - 0    ----    25 - Ocak / İ.B.B.(B) KE - 3 - FENERBAHÇE(A) KE - 1    ----    25 - Ocak / BEŞİKTAŞ KK YF - 3 - NETVOLEY KK YF - 0    ----    25 - Ocak / İDEAL GSK. KK YF - 3 - MALTEPE YALI KK YF - 2    ----    24 - Ocak / B.EVLER VOLEYBOL GK YF - 3 - ALPSPOR GK YF - 0    ----    24 - Ocak / ALTINYURT YE - 3 - FENERBAHÇE(A) YE - 0    ----    22 - Ocak / UPS GK YF - 1 - B.EVLER VOLEYBOL GK YF - 3    ----    20 - Ocak / İ.B.B.(B) YE - 3 - ALTINYURT YE - 0    ----    19 - Ocak / MALTEPE YALI KK YF - 0 - ALTINYURT KK YF - 3    ----    19 - Ocak / OKYANUS KOLEJİ YE - MEVLANAKAPI YE(Tehir edildi.)    ----    19 - Ocak / İ.B.B.(B) YE - İ.B.B.(A) YE(Tehie edildi.)    ----    19 - Ocak / NETVOLEY KK YF - 1 - İDEAL GSK. KK YF - 3    ----    19 - Ocak / İ.B.B. KK YF - 1 - BEŞİKTAŞ KK YF - 3    ----    19 - Ocak / B.EVLER BLD. YE - 0 - ESSPOR YE - 3(Hükmen)    ----    18 - Ocak / ESSPOR(A) KE - 3 - İ.B.B.(B) KE - 0    ----    18 - Ocak / ESSPOR(B) KE - 2 - KUMPORT İ.Ö.O. KE - 3    ----    18 - Ocak / GALATASARAY KE - 3 - FENERBAHÇE(B) KE - 1    ----    18 - Ocak / ALTINYURT KK YF - 3 - NETVOLEY KK YF - 0    ----    18 - Ocak / İDEAL GSK KK YF - 3 - BEŞİKTAŞ KK YF - 1    ----    18 - Ocak / İ.B.B.(A) GE - 1 - BEŞİKTAŞ GE - 3    ----    18 - Ocak / FENERBAHÇE(A) KE - 3 - BEŞİKTAŞ(B) KE - 0    ----    18 - Ocak / ALTINYURT KE - 0 - BEŞİKTAŞ(A) KE - 3    ----    18 - Ocak / UPS GK YF - 3 - ALTINYURT GK YF - 1    ----    18 - Ocak / MALTEPEYALI KK YF - 2 - İ.B.B. KK YF - 3    ----    17 - Ocak / ALTINYURT GK YF - 1 - ALPSPOR GK YF - 3    ----    17 - Ocak / FENERBAHÇE(B) YE - 3 - ESSPOR YE - 0    ----    17 - Ocak / B.ÇEKMECE JK. YK FNL - 0 - YEŞİLYURT YK FNL - 3    ----    17 - Ocak / FENERBAHÇE(A) YK FNL - 0 - ECZACIBAŞI YK FNL - 3    ----    17 - Ocak / KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 1 - GALATASARAY YK FNL - 3    ----    17 - Ocak / B.EVLER VOLEYBOL GK YF - 3 - MALTEPE YALI GK YF - 1    ----    17 - Ocak / BEŞİKTAŞ YK YF - 3 - TİTAN AKADEMİ YK YF - 0    ----    16 - Ocak / ESSPOR YK YF - 3 - 1907 KANARYA YK YF - 0    ----    16 - Ocak / SET VOLEYBOL YK YF - 3 - TED KOLEJİ İST. YK YF - 0    ----    15 - Ocak / OKYANUS KOLEJİ GE - 3 - B.EVLER BLD. GE - 0    ----    15 - Ocak / B.EVLER BLD. GK FNL - 0 - FENERBAHÇE GK FNL - 3    ----    15 - Ocak / BEŞİKTAŞ GK YF - 2 - B.EVLER VOLEYBOL GK YF - 3    ----    15 - Ocak / GALATASARAY YE - 3 - ALTINYURT YE - 0    ----    15 - Ocak / FENERBAHÇE(A) YE - 0 - BEŞİKTAŞ YE - 3    ----    15 - Ocak / KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 2 - YEŞİLYURT GK FNL - 3    ----    15 - Ocak / GALATASARAY GK FNL - 0 - ECZACIBAŞI GK FNL - 3    ----    15 - Ocak / VAKIFBANK GK FNL - 3 - FMV IŞIKSPOR GK FNL - 0    ----    14 - Ocak / FENERBAHÇE(B) GE - 3 - ALTINYURT GE - 2    ----    14 - Ocak / 1907 KANARYA YK YF - 0 - BEŞİKTAŞ YK YF - 3    ----    14 - Ocak / TED KOLEJİİST. YK YF - 0 - ESSPOR YK YF - 3    ----    14 - Ocak / TİTAN AKADEMİ YK YF - 3 - SET VOLEYBOL YK YF - 1    ----    12 - Ocak / ALTINYURT GK ÇF - 3 - SARIYER BLD. GK ÇF - 1    ----    12 - Ocak / NETVOLEY KK YF - 1 - MALTEPEYALI(A) KK YF - 3    ----    12 - Ocak / İ.B.B.(B) KE - 0 - GALATASARAY KE - 3    ----    12 - Ocak / BEŞİKTAŞ(B) KE - 0 - ESSPOR(A) KE - 3    ----    12 - Ocak / OKYANUS KOLEJİ KE - 3 - ALTINYURT KE - 0    ----    12 - Ocak / FENERBAHÇE(B) KE - 3 - ESSPOR(B) KE - 0    ----    11 - Ocak / ESSPOR YE - 3 - OKYANUS KOLEJİ YE - 0    ----    11 - Ocak / BEŞİKTAŞ(A) KE - 3 - FENERBAHÇE(A) KE - 1    ----    11 - Ocak / KUMPORT İ.Ö.O. KE - 0 - İ.B.B.(A) KE - 3    ----    11 - Ocak / BEŞİKTAŞ KK YF - 0 - ALTINYURT KK YF - 3    ----    11 - Ocak / İ.B.B. KK YF - 0 - İDEAL GSK. KK YF - 3    ----    11 - Ocak / ESSPOR YK ÇF D - 3 - FMV IŞIKSPOR YK ÇF D - 0    ----    11 - Ocak / ALPSPOR GK ÇF - 0 - MALTEPEYALI(A) GK ÇF - 3    ----    10 - Ocak / İ.B.B.(A) YE - 3 - GALATASARAY YE - 1    ----    10 - Ocak / FENERBAHÇE(A) YK FNL - 1 - KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 3    ----    10 - Ocak / VAKIFBANK YK FNL - 3 - B.ÇEKMECE JK YK FNL - 0    ----    10 - Ocak / ALTINYURT YE - FENERBAHÇE(A) YE(Tehir edildi)    ----    10 - Ocak / GALATASARAY YK FNL - MALTEPEYALI(A) YK FNL (Tehir edildi)    ----    10 - Ocak / B.EVLER VOLEYBOL GK ÇF - 3 - 1907 KANARYA GK ÇF - 0    ----    10 - Ocak / ECZACIBAŞI YK FNL - 1 - YEŞİLYURT YK FNL - 3    ----    9 - Ocak / SET VOLEYBOL YK YF - 3 - 1907 KANARYA YK YF - 0    ----    9 - Ocak / TİTAN AKADEMİ YK YF - 3 - TED KOLEJİ İST. YK YF - 0    ----    9 - Ocak / FENERBAHÇE(B) GE - 0 - GALATASARAY GE - 3    ----    9 - Ocak / MALTEPEYALI(A) GK ÇF - 1 - BEŞİKTAŞ GK ÇF - 3    ----    8 - Ocak / VAKIFBANK GK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 0    ----    8 - Ocak / YEŞİLYURT GK FNL - 3 - B.EVLER BLD. GK FNL - 0    ----    8 - Ocak / FENERBAHÇE GK FNL - 1 - GALATASARAY GK FNL - 3    ----    8 - Ocak / İ.TURHAN LİSESİ GK 2.LER - 0 - TİTAN AKADEMİ GK 2.LER - 3(Hükmen)    ----    8 - Ocak / FMV IŞIKSPOR GK FNL - 1 - ECZACIBAŞI GK FNL - 3    ----    6 - Ocak / MEVLANAKAPI YE - 0 - FENERBAHÇE(B) YE - 3    ----    6 - Ocak / BEŞİKTAŞ YE - 3 - B.EVLER BLD. YE - 0    ----    6 - Ocak / BEŞİKTAŞ GK ÇF - 3 - NETVOLEY GK ÇF - 0    ----    6 - Ocak / UPS GK ÇF - 3 - B.ÇEKMECE JK. GK ÇF - 0    ----    5 - Ocak / TED KOLEJİ İST. GK 3.LER - 1 - SARIYER BLD. GK 3.LER - 3    ----    5 - Ocak / NETVOLEY GK ÇF - 0 - UPS GK ÇF - 3    ----    5 - Ocak / GALATASARAY KE - 3 - BEŞİKTAŞ(B) KE - 0    ----    5 - Ocak / FENERBAHÇE(A) KE - 1 - OKYANUS KOLEJİ KE - 3    ----    5 - Ocak / NETVOLEY KK YF - 2 - İ.B.B. KK YF - 3    ----    5 - Ocak / FENERBAHÇE(B) KE - 3 - İ.B.B.(B) KE - 0    ----    4 - Ocak / MALTEPEYALI(A) KK YF - 3 - BEŞİKTAŞ KK YF - 2    ----    4 - Ocak / ALTINYURT KK YF - 3 - İDEAL GSK.(A) KK YF - 1    ----    4 - Ocak / 1907 KANARYA GK 3.LER - 3 - İST.KARTAL BLD. GK 3.LER - 2    ----    4 - Ocak / ALTINYURT KE - 0 - KUMPORT İ.Ö.O. KE - 3    ----    4 - Ocak / ESSPOR(B) KE - 0 - İ.B.B.(A) KE - 3    ----    4 - Ocak / ESSPOR(A) KE - 3 - BEŞİKTAŞ(A) KE - 0    ----    3 - Ocak / ARNAVUTKÖY BLD. GK 3.LER - 0 - TED KOLEJİ İST. GK 3.LER - 3    ----    3 - Ocak / B.EVLER VOLEYBOL GK 2.LER - 3 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL GK 2.LER - 0    ----    3 - Ocak / SARIYER BLD. GK 3.LER - 3 - ŞİŞLİ SK. GK 3.LER - 0    ----    3 - Ocak / UPS GK ÇF - 2 - BEŞİKTAŞ GK ÇF - 3    ----    3 - Ocak / MALTEPEYALI(B) GK 2.LER - 1 - ALTINYURT GK 2.LER - 3    ----    2 - Ocak / TİTAN AKADEMİ GK 2.LER - 0 - B.EVLER VOLEYBOL GK 2.LER - 3    ----    2 - Ocak / TED KOLEJİ İST. YK 2-3.LER F - 3 - İDEAL GSK. YK 2-3.LER F - 0    ----    2 - Ocak / ESSPOR(A) YK ÇF F - FMV IŞIKSPOR YK ÇF F(Tehir edildi.)    ----    2 - Ocak / SET VOLEYBOL YK ÇF F - 3 - UPS YK ÇF F - 2    ----    30 - Aralık / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL YK 3.LER F - 2 - İDEAL GSK YK 3.LER F - 3    ----    30 - Aralık / FMV IŞIKSPOR YK ÇF F - 1 - ESSPOR(A) YK ÇF F - 3    ----    30 - Aralık / UPS YK ÇF F - 2 - SET VOLEYBOL YK ÇF F - 3    ----    30 - Aralık / 1907 KANARYA YK 2.LER F - 3 - TED KOLEJİ İST. YK 2.LER F - 2    ----    29 - Aralık / KOÇ İ.Ö.O.(A) KK FNL - 3 - ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 0    ----    29 - Aralık / MALTEPEYALI(A) KK ÇF F - 2 - FYL KK ÇF F - 3    ----    29 - Aralık / SARIYER BLD. KK FNL - 0 - FENERBAHÇE(A) KK FNL - 3    ----    29 - Aralık / YVİK. KK ÇF F - 0 - ALTINYURT KK ÇF F - 3    ----    29 - Aralık / İ.B.B. KK 2-3F - 3 - B.EVLER VOLEYBOL KK 2-3F - 1    ----    29 - Aralık / FENERBAHÇE(A) KE - 3 - KUMPORT İ.Ö.O. KE - 1    ----    29 - Aralık / FENERBAHÇE(B) KE - 3 - BEŞİKTAŞ(B) KE - 0    ----    29 - Aralık / GALATASARAY KE - 3 - BEŞİKTAŞ(A) KE - 0    ----    28 - Aralık / ESSPOR(A) KK FNL - 3 - VAKIFBANK(A) KK FNL - 0    ----    28 - Aralık / GALATASARAY KK FNL - 3 - YEŞİLYURT KK FNL - 0    ----    28 - Aralık / ALTINYURT KK ÇF F - 3 - YVİK. KK ÇF F - 0    ----    28 - Aralık / FYL KK ÇF F - 2 - MALTEPEYALI(A) KK ÇF F - 3    ----    28 - Aralık / B.EVLER VOLEYBOL(B) KK 3.LER F - 3 - UPS KK 3.LER F - 2    ----    28 - Aralık / BEŞİKTAŞ KK 2.LER F - 3 - İ.B.B. KK 2.LER F - 1    ----    28 - Aralık / ALTINYURT KE - 0 - İ.B.B.(A) KE - 3    ----    28 - Aralık / İ.B.B.(B) KE - 3 - ESSPOR(B) KE - 0    ----    28 - Aralık / ESSPOR(A) KE - 3 - OKYANUS KOLEJİ KE - 1    ----    27 - Aralık / BEŞİKTAŞ YK ÇF B - 3 - UPS YK ÇF B - 0    ----    27 - Aralık / FMV IŞIKSPOR YK ÇF A - 3 - ARNAVUTKÖY BLD. YK ÇF A - 0    ----    27 - Aralık / ŞİŞLİ SK. GK 3.LER - 0 - 1907 KANARYA GK 3.LER - 3    ----    26 - Aralık / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL GK 2.LER - 2 - MALTEPEYALI(B) GK 2.LER - 3    ----    26 - Aralık / ALTINYURT GK 2.LER - 3 - İ.TURHAN LİS. GK 2.LER - 1    ----    25 - Aralık / B.ÇEKMECE JK. GK ÇF - 3 - ALPSPOR GK ÇF - 2    ----    25 - Aralık / ALTINYURT YK 3.LER B - 3 - FENER ATAŞEHİR YK 3.LER B - 1    ----    25 - Aralık / SET VOLEYBOL YK ÇF A - 1 - TİTAN AKADEMİ YK ÇF A - 3    ----    25 - Aralık / İ.B.B. YK 3.LER B - 3 - İDEAL GSK. YK 3.LER B - 1    ----    25 - Aralık / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL YK 3.LER A - 3 - ŞİŞLİ SK. YK 3.LER A - 0    ----    24 - Aralık / I907 KANARYA YK 2.LER A - 3 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR YK 2.LER A - 0    ----    24 - Aralık / TED KOLEJİ İST. YK 2.LER B - 3 - ALPSPOR YK 2.LER B - 2    ----    23 - Aralık / YVİK. YK 2.LER B - 3 - TEŞVİKİYESPOR(B) YK 2.LER B - 0    ----    23 - Aralık / ALTINYILDIZ İ.Ö.O. YK 2.LER A - 3 - ENKA YK 2.LER A - 0    ----    23 - Aralık / ESSPOR(A) YK ÇF B - 3 - MALTEPEYALI(B) YK ÇF B - 0    ----    23 - Aralık / İST.AND.GSK. YK 3.LER A - 3 - BEYKOZ BLD.YK 3.LER A - 0    ----    23 - Aralık / İST.KARTAL BLD.GK 3.LER - 3 - ARNAVUTKÖY BLD. GK 3.LER - 2    ----    22 - Aralık / ARNAVUTKÖY BLD. YK ÇF A - 0 - TİTAN AKADEMİ YK ÇF A - 3    ----    22 - Aralık / KUMPORT İ.Ö.O. KE - 0 - ESSPOR(A) KE - 3    ----    22 - Aralık / BEŞİKTAŞ(A) KE - 0 - FENERBAHÇE(A) KE - 3    ----    22 - Aralık / FMV IŞIKSPOR YK ÇF A - 1 - SET VOLEYBOL YK ÇF A - 3    ----    22 - Aralık / TEŞVİKİYESPOR(B) YK 2.LER B - 2 - ALPSPOR YK 2.LER B - 3    ----    22 - Aralık / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL YK 3.LER A - 3 - İST.AND.GSK. YK 3.LER A - 1    ----    22 - Aralık / B.ÇEKMECE JK. GK ÇF - 0 - MALTEPEYALI(A) GK ÇF - 3    ----    22 - Aralık / FENERBAHÇE(A) KK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O.(A) KK FNL - 0    ----    22 - Aralık / ATAKENT ELİT KK ÇF B - 0 - ALTINYURT KK ÇF B - 3    ----    22 - Aralık / ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 0 - GALATASARAY KK FNL - 3    ----    22 - Aralık / BEŞİKTAŞ(B) KE - 0 - İ.B.B.(B) KE - 3    ----    22 - Aralık / İ.B.B.(A) KE - 3 - FENERBAHÇE(A) KE - 0    ----    22 - Aralık / OKYANUS KOLEJİ KE - 0 - GALATASARAY KE - 3    ----    22 - Aralık / HİSAR OKULLARI KK 2.LER A - 2 - ATAŞEHİR YILDIZLARI(A) KK 2.LER A - 3    ----    22 - Aralık / İDEAL GSK.(A) KK ÇF B - 2 - MALTEPEYALI(A) KK ÇF B - 3    ----    22 - Aralık / SİLİVRİ SK. KK 3.LER B - 0 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR KK 3.LER B - 3(Hükmen)    ----    21- Aralık / YEŞİLYURT KK FNL - 0 - ESSPOR(A) KK FNL - 3    ----    21- Aralık / VAKIFBANK(A) KK FNL - 3 - SARIYER BLD. KK FNL - 0    ----    21- Aralık / ESSPOR(B) KE - 1 - ALTINYURT KE - 3    ----    21- Aralık / BİZİMKENT(A) KK 3.LER A - 0 - İST.AND.GSK. KK 3.LER A - 3(Hükmen)    ----    21- Aralık / B.EVLER AND.LİS.KK 2.LER A - 3 - BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(A) KK 2.LER A - 2    ----    21- Aralık / İ.M.K.B. KK 2.LER B - 0 - TED KOLEJİ İST.(A) KK 2.LER B - 3(Hükmen)    ----    21- Aralık / B.EVLER VOLEYBOL(B) KK 3.LER A - 3 - BÜYÜKDERE KK 3.LER A - 1    ----    21- Aralık / UPS KK 3.LER B - 3 - SUADİYE YILDIZLARI KK 3.LER B - 0    ----    21- Aralık / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL GK 2İLER - 0 - ALTINYURT GK 2.LER - 3    ----    21- Aralık / ŞİŞLİ SK. GK 3.LER - 1 - İST.KARTAL BLD. GK 3.LER - 3    ----    21- Aralık / ALTINYILDIZ İ.Ö.O. YK 2.LER A - 1 - 1907 KANARYA YK 2.LER A - 3    ----    21- Aralık / ENKA YK 2.LER A - 0 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR YK 2.LER A - 3    ----    21- Aralık / İDEAL GSK.YK 3.LER B - 1 - FENER ATAŞEHİR YK 3.LER B - 3    ----    21- Aralık / FYL KK ÇF A - 3 - ATAŞEHİR YILDIZLARI(B) KK ÇF A - 0    ----    21- Aralık / AÇI GSK. KK ÇF A - 0 - NETVOLEY KK ÇF A - 3    ----    21- Aralık / İ.B.B. KK 2.LER B - 3 - MALTEPEYALI(B) KK 2.LER B - 1    ----    21- Aralık / PAMUKSPOR KK 3.LER B - 0 - SİLİVRİ SK. KK 3.LER B - 3    ----    20 - Aralık / YVİK. YK 2.LER B - 2 - TED KOLEJİ İST. YK 2.LER B - 3    ----    20 - Aralık / ŞİŞLİ SK.YK 3.LER A - 2 - BEYKOZ BLD.YK 3.LER A - 3    ----    19 - Aralık / SARIYER BLD.GK 3.LER - 3 - ARNAVUTKÖY BLD.GK 3.LER - 0    ----    18 - Aralık / ALPSPOR GK ÇF - 3 - NETVOLEY GK ÇF - 1    ----    18 - Aralık / B.EVLER VOLEYBOL GK 2.LER - 3 - İ.TURHAN LİS. GK 2.LER - 0    ----    18 - Aralık / İ.B.B.YK 3.LER B - 2 - ALTINYURT YK 3.LER B - 3    ----    17 - Aralık / UPS YK ÇF B - 3 - MALTEPEALI(B) YK ÇF B - 1    ----    17 - Aralık / BEŞİKTAŞ YK ÇF B - 3 - ESSPOR(A) YK ÇF B - 1    ----    17 - Aralık / MALTEPEYALI(B) GK 2.LER - 0 - TİTAN AKADEMİ GK 2.LER - 3    ----    17 - Aralık / 1907 KANARYA GK 3.LER - 3 - TED KOLEJİ İST. GK 3.LER -0    ----    15 - Aralık / ALTINYURT KK ÇF B - 3 - TİTAN AKADEMİ KK ÇF B - 0    ----    15 - Aralık / ESSPOR(A) KK FNL - 3 - ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 1    ----    15 - Aralık / ATAŞEHİR YILDIZLARI(A) KK 2.LER A - 3 - B.EVLER AND.LİS. KK ÇF A - 1    ----    15 - Aralık / ATAŞEHİR YILDIZLARI(B) KK ÇF A - 1 - YVİK. KK ÇF A - 3    ----    15 - Aralık / MALTEPEYALI(A) KK ÇF B - 2 - ATAKENT ELİT KK ÇF B - 3    ----    15 - Aralık / MALTEPEYALI(B) KK 2.LER B - 0 - PENDİKGÜCÜ KK 2.LER B - 3    ----    15 - Aralık / BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(A) KK 2.LER A - 0 - BEŞİKTAŞ KK 2.LER A - 3    ----    15 - Aralık / BALKAN YEŞİLBAĞLAR KK 3.LER B - 3 - PAMUKSPOR KK 3.LER B - 0    ----    15 - Aralık / NETVOLEY KK ÇF A - 3 - FYL KK ÇF A - 1    ----    15 - Aralık / BEŞİKTAŞ(B) KE - 3 - ESSPOR(B) KE - 2    ----    15 - Aralık / İ.B.B.(B) KE - 0 - BEŞİKTAŞ(A) KE - 3    ----    15 - Aralık / ESSPOR(A) KE - 3 - İ.B.B.(A) KE - 1    ----    15 - Aralık / FENERBAHÇE(B) KE - 3 - OKYANUS KOLEJİ KE - 0    ----    14 - Aralık / FENERBAHÇE(A) KE - 3 - ALTINYURT KE - 0    ----    14 - Aralık / GALATASARAY KE - 3 - KUMPORT İ.Ö.O. KE - 0    ----    14 - Aralık / SARIYER BLD. KK FNL - 0 - KOÇ İ.Ö.O.(A) KK FNL - 3    ----    14 - Aralık / GALATASARAY KK FNL - 1 - FENERBAHÇE(A) KK FNL - 3    ----    14 - Aralık / VAKIFBANK(A) KK FNL - 3 - YEŞİLYURT KK FNL - 2    ----    8 - Aralık / B.EVLER VOLEYBOL(B) KK 3.LER A - 3 - BİZİMKENT(A) KK 3.LER A - 0    ----    8 - Aralık / ALTINYURT KE - 0 - ESSPOR(A) KE - 3    ----    8 - Aralık / ESSPOR(B) KE - 0 - FENERBAHÇE(A) KE - 3    ----    8 - Aralık / ATAKENT ELİT KK ÇF B - 2 - İDEAL GSK.(A) KK ÇF B - 3    ----    8 - Aralık / ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 3 - VAKIFBANK(A) KK FNL - 2    ----    8 - Aralık / KOÇ İ.Ö.O.(A) KK FNL - 3 - GALATASARAY KK FNL - 1    ----    8 - Aralık / YEŞİLYURT KK FNL - 3 - SARIYER BLD. KK FNL - 0    ----    8 - Aralık / FENERBAHÇE(A) KK FNL - 0 - ESSPOR(A) KK FNL - 3    ----    8 - Aralık / B.EVLER AND.LİS. KK 2.LER A - 3 - HİSAR OKULLARI KK 2.LER A - 0    ----    8 - Aralık / İ.B.B. KK 2.LER B - 3 - İ.M.K.B. KK 2.LER B - 2    ----    8 - Aralık / SİLİVRİ KK 3.LER B - 0 - UPS KK 3.LER B - 3    ----    8 - Aralık / PENDİKGÜCÜ KK 2.LER B - 3 - TED KOLEJİ İST.(A) KK 2.LER B - 1    ----    8 - Aralık / TİTAN AKADEMİ KK ÇF B - 3 - MALTEPEYALI(A) KK ÇF B - 1    ----    8 - Aralık / PAMUKSPOR KK 3.LER B - 0 - SUADİYE YILDIZLARI KK 3.LER B - 3    ----    7 - Aralık / VAKIFBANK(A) KK FNL - 3 - FENERBAHÇE(A) KK FNL - 2    ----    7 - Aralık / FYL KK ÇF A - 3 - AÇI GSK. KK ÇF A - 0    ----    7 - Aralık / B.EVLER VOLEYBOL(A) KK 3.LER A - 0 - İST.AND.GSK. KK 3.LER A - 3(Hükmen)    ----    7 - Aralık / YVİK. KK ÇF A - 2 - NETVOLEY KK ÇF A - 3    ----    7 - Aralık / BEŞİKTAŞ KK 2.LER A - 3 - ATAŞEHİR YILDIZLARI(A) KK 2.LER A - 0    ----    7 - Aralık / KUMPORT İ.Ö.O. KE - 0 - FENERBAHÇE(B) KE - 3    ----    7 - Aralık / OKYANUS KOLEJİ KE - 3 - İ.B.B.(B) KE - 0    ----    7 - Aralık / İ.B.B.(A) KE - 3 - GALATASARAY KE - 1    ----    7 - Aralık / BEŞİKTAŞ(A) KE - 3 - BEŞİKTAŞ(B) KE - 0    ----    7 - Aralık / PENDİKGÜCÜ KK 2.LER B - 1 - İ.B.B. KK 2.LER B - 3    ----    7 - Aralık / MALTEPEYALI(B) KK 2.LER B - 2 - İ.M.K.B. KK 2.LER B - 3    ----    7 - Aralık / TİTAN AKADEMİ KK ÇF B - 2 - ATAKENT ELİT KK ÇF B - 3    ----    7 - Aralık / BALKAN YEŞİLBAĞLAR KK 3.LER B - 2 - UPS KK 3.LER B - 3    ----    7 - Aralık / BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(A) KK 2.LER A - 0 - HİSAR OKULLARI KK 2.LER A - 3    ----    4 - Aralık / İ.B.B.(B) GE - 3 - B.EVLER BLD. GE - 0    ----    4 - Aralık / FENERBAHÇE(A) GE - 3 - İ.B.B.(A) GE - 0    ----    3 - Aralık / B.EVLER BLD. YE - 1 - ALTINYURT YE - 3    ----    3 - Aralık / OKYANUS KOLEJİ YE - 0 - BEŞİKTAŞ YE - 3    ----    2 - Aralık / B.EVLER BLD. GE - 0 - FENERBAHÇE(A) GE - 3    ----    2 - Aralık / OKYANUS KOLEJİ GE - 3 - ALTINYURT GE - 0    ----    2 - Aralık / FENERBAHÇE(A) YE - 0 - İ.B.B.(A) YE - 3    ----    1 - Aralık / ALPSPOR YK 2.LER B - 0 - YVİK. YK 2.LER B - 3    ----    1 - Aralık / İST.AND.GSK. YK 3.LER A - 3 - ŞİŞLİ SK. YK 3.LER A - 0    ----    1 - Aralık / TED KOLEJİ İST. YK 2.LER B - 3 - TEŞVİKİYESPOR(B) YK 2.LER B - 0    ----    1 - Aralık / HİSAR OKULLARI KK 2.LER A - 0 - BEŞİKTAŞ KK 2.LER A - 3    ----    1 - Aralık / 1907 KANARYA YK 2.LER A - 3 - ENKA YK 2.LER A - 1    ----    1 - Aralık / GALATASARAY KE - 3 - ALTINYURT KE - 0    ----    1 - Aralık / ESSPOR(A) KE - 3 - FENERBAHÇE(A) KE - 0    ----    1 - Aralık / FENERBAHÇE(B) KE - 3 - İ.B.B.(A) KE - 0    ----    1 - Aralık / ESSPOR(A) KK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O.(A) KK FNL - 0    ----    1 - Aralık / İDEAL GSK.(A) KK ÇF B - 3 - TİTAN AKADEMİ KK ÇF B - 0    ----    1 - Aralık / SARIYER BLD. KK FNL - 0 - GALATASARAY KK FNL - 3    ----    1 - Aralık / İ.M.K.B.İ.Ö.O. KK 2.LER B - 3 - PENDİKGÜCÜ KK 2.LER B - 2    ----    1 - Aralık / BİZİMKENT(A) KK 3.LER A - 3 - B.EVLER VOLEYBOL(A) KK 3.LER - 1    ----    1 - Aralık / BALKAN YEŞİLBAĞLAR YK 2.LER A - 0 - ALTINYILDIZ İ.Ö.O. YK 2.LER A - 3    ----    1 - Aralık / SET VOLEYBOL YK ÇF A - 3 - ARNAVUTKÖY BLD. YK ÇF A - 0    ----    1 - Aralık / NETVOLEY GK ÇF - 3 - B.ÇEKMECE JK. GK ÇF - 2    ----    30 - Kasım / UPS KK 3.LER B - 3 - PAMUKSPOR KK 3.LER B - 0    ----    30 - Kasım / FENER ATAŞEHİR YK 3.LER B - 1 - İ.B.B. YK 3.LER B - 3    ----    30 - Kasım / İST.AND.GSK.KK 3.LER A - 0 - BÜYÜKDERE KK 3.LER A - 3    ----    30 - Kasım / YEŞİLYURT KK FNL - 1 - ECZACIBAŞI KK FNL - 3    ----    30 - Kasım / BEŞİKTAŞ(A) KE - 3 - ESSPOR(B) KE - 0    ----    30 - Kasım / İ.B.B.(B) KE - 3 - KUMPORT İ.Ö.O. KE - 0    ----    30 - Kasım / BEŞİKTAŞ(B) KE - 0 - OKYANUS KOLEJİ KE - 3    ----    30 - Kasım / AÇI GSK. KK ÇF A - 2 - YVİK. KK ÇF A - 3    ----    30 - Kasım / TED KOLEJİ İST.(A) KK 2.LER B - 3 - MALTEPEYALI(B) KK 2.LER B - 2    ----    30 - Kasım / MALTEPEYALI(A) KK ÇF B - 3 - ALTINYURT KK ÇF B - 0    ----    30 - Kasım / SUADİYE YILDIZLAR KK 3.LER B - 1 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR KK 3.LER B - 3    ----    30 - Kasım / TİTAN AKADEMİ YK ÇF A - 3 - FMV IŞIKSPOR YK ÇF A - 0    ----    29 - Kasım / ECZACIBAŞI GK FNL - 3 - FENERBAHÇE GK FNL - 1    ----    29 - Kasım / ALTINYURT GK 2.LER - 0 - B.EVLER VOLEYBOL GK 2.LER - 3    ----    29 - Kasım / ARNAVUTKÖY BLD. GK 3.LER - 0 - 1907 KANARYA GK 3.LER - 3    ----    29 - Kasım / İST.KARTAL BLD. GK 3.LER - 1 - SARIYER BLD. GK 3.LER - 3    ----    29 - Kasım / İ.B.B.(B) YE - 3 - FENERBAHÇE(A) YE - 0    ----    29 - Kasım / BEŞİKTAŞ YE - 2 - FENERBAHÇE(B) YE - 3    ----    29 - Kasım / GALATASARAY GE - 0 - FENERBAHÇE(A) GE - 3    ----    29 - Kasım / ALTINYURT GE - 0 - İ.B.B.(B) - 3    ----    28 - Kasım / MALTEPEYALI(A) GK ÇF - 0 - UPS GK ÇF - 3    ----    28 - Kasım / KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 3 - FMV IŞIKSPOR GK FNL - 1    ----    28 - Kasım / GALATASARAY GK FNL - 3 - YEŞİLYURT GK FNL - 2    ----    28 - Kasım / B.EVLER BLD. GK FNL - 1 - VAKIFBANK GK FNL - 3    ----    28 - Kasım / TED KOLEJİ İST. GK 3.LER - 3 - ŞİŞLİ SK. GK 3.LER - 0    ----    28 - Kasım / TİTAN AKADEMİ GK 2.LER - 3 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL GK 2.LER - 0    ----    27 - Kasım / BEŞİKTAŞ GK ÇF - 3 - ALPSPOR GK ÇF - 0    ----    27 - Kasım / İ.B.B.(A) YE - 3 - B.EVLER BLD. YE - 0    ----    27 - Kasım / GALATASARAY GE - 3 - OKYANUS KOLEJİ GE - 1    ----    27 - Kasım / ESSPOR YE - 3 - MEVLANAKAPI YE - 0    ----    27 - Kasım / İ.TURHAN LİS. GK 2.LER - 3 - MALTEPEYALI(B) GK 2.LER - 0    ----    26 - Kasım / ALTINYURT YE - 3 - OKYANUS KOLEJİ YE - 2    ----    26 - Kasım / ESSPOR(A) YK ÇF B - 3 - UPS YK ÇF B - 0    ----    25 - Kasım / YEŞİLYURT YK FNL - 3 - VAKIFBANK YK FNL - 0    ----    25 - Kasım / KOÇ İ.Ö.O.(A) YK FNL - 0 - ECZACIBAŞI YK FNL - 3    ----    25 - Kasım / MALTEPEYALI(A) YK FNL - 2 - FENERBAHÇE(A) YK FNL - 3    ----    25 - Kasım / B.ÇEKMECE JK. YK FNL - 0 - GALATASARAY YK FNL - 3    ----    25 - Kasım / BEŞİKTAŞ GE - 3 - FENERBAHÇE(B) GE - 2    ----    25 - Kasım / MALTEPEYALI(B) YK ÇF - 0 - BEŞİKTAŞ YK ÇF - 3    ----    25 - Kasım / ALTINYURT YK 3.LER B - 0 - İDEAL GSK. YK 3.LER B - 3    ----    25 - Kasım / BEYKOZ BLD.GSK. YK 3.LER A - 0 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL YK 3.LER A - 3    ----    24 - Kasım / ATAŞEHİR YILDIZLARI(B) KK ÇF A - 2 - AÇI GSK. KK ÇF A - 3    ----    24 - Kasım / ALTINYURT KK ÇF B - 2 - İDEAL GSK.(A) KK ÇF B - 3    ----    24 - Kasım / İ.B.B.(A) KE - 3 - İ.B.B.(B) KE - 0    ----    24 - Kasım / KUMPORT İ.Ö.O. KE - 2 - BEŞİKTAŞ(B) KE - 3    ----    24 - Kasım / OKYANUS KOLEJİ KE - 3 - BEŞİKTAŞ(A) KE - 0    ----    23 - Kasım / GALATASARAY KK FNL - 0 - ESSPOR(A) KK FNL - 3    ----    23 - Kasım / FENERBAHÇE(A) KK FNL - 3 - YEŞİLYURT KK FNL - 0    ----    23 - Kasım / ESSPOR(B) KE - 0 - ESSPOR(A) KE - 3    ----    23 - Kasım / FENERBAHÇE(A) KE - 0 - GALATASARAY KE - 3    ----    23 - Kasım / ALTINYURT KE - 0 - FENERBAHÇE(B) KE - 3    ----    23 - Kasım / YVİK. KK ÇF A - 1 - FYL KK ÇF A - 3    ----    23 - Kasım / BEŞİKTAŞ KK 2.LER A - 3 - B.EVLER AND.LİS. KK 2.LER A - 0    ----    23 - Kasım / BÜYÜKDERE KK 3.LER A - 3 - BİZİMKENT(A) KK 3.LER A - 1    ----    23 - Kasım / B.EVLER VOLEYBOL(A) KK 3.LER A - 0 - B.EVLER VOLEYBOL(B) KK 3.LER A - 3    ----    22 - Kasım / FENERBAHÇE(B) YE - 3 - ALTINYURT YE - 2    ----    22 - Kasım / FENERBAHÇE(A) YE - 0 - GALATASARAY YE - 3    ----    22 - Kasım / 1907 KANARYA GK 3.LER - 2 - SARIYER BLD. GK 3.LER - 3    ----    22 - Kasım / OKYANUS KOLEJİ YE - 0 - İ.B.B.(A) YE - 3    ----    22 - Kasım / MALTEPEYALI(B) GK 2.LER - 0 - B.EVLER VOLEYBOL GK 2.LER - 3    ----    22 - Kasım / B.EVLER BLD. YE - 0 - İ.B.B.(B) YE - 3    ----    21 - Kasım / VAKIFBANK GK FNL - 3 - GALATASARAY GK FNL - 0    ----    21 - Kasım / YEŞİLYURT GK FNL - 1 - ECZACIBAŞI GK FNL - 3    ----    21 - Kasım / ALTINYURT YK A - 3 - ATAŞEHİR BLD. YK A - 0    ----    21 - Kasım / FMV IŞIKSPOR GK FNL - 2 - FENERBAHÇE GK FNL - 3    ----    21 - Kasım / KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 3 - B.EVLER BLD. GK FNL - 0    ----    21 - Kasım / B.ÇEKMECE JK. GK ÇF - 0 - BEŞİKTAŞ GK ÇF - 3    ----    20 - Kasım / B.EVLER BLD. GE - 1 - İ.B.B.(A) GE - 3    ----    20 - Kasım / TED KOLEJİ İST. GK 3.LER - 3 - İST.KARTAL BLD. GK 3.LER - 2    ----    20 - Kasım / OKYANUS KOLEJİ GE - 3 - BEŞİKTAŞ GE - 0    ----    20 - Kasım / B.EVLER VOLEYBOL(B) YK G - 1 - İDEAL GSK. YK G - 3    ----    20 - Kasım / İ.B.B.(B) GE - 0 - GALATASARAY GE - 3    ----    20 - Kasım / ALPSPOR GK ÇF - 0 - UPS GK ÇF - 3    ----    19 - Kasım / ECZACIBAŞI YK FNL - 3 - VAKIFBANK YK FNL - 2    ----    19 - Kasım / KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 3 - MALTEPEYALI(A) YK FNL - 0    ----    19 - Kasım / GALATASARAY YK FNL - 3 - YEŞİLYURT YK FNL - 1    ----    19 - Kasım / FENERBAHÇE(A) YK FNL - 3 - B.ÇEKMECE JK. YK FNL - 0    ----    18 - Kasım / MEVLANAKAPI YE - 0 - BEŞİKTAŞ YE - 3    ----    18 - Kasım / İDEAL GSK YK G - 3 - SARIYER BLD. YK G - 0    ----    18 - Kasım / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL GK 2.LER - 0 - İ.TURHAN LİS. GK 2.LER - 3    ----    18 - Kasım / TİTAN AKADEMİ GK 2.LER - 1 - ALTINYURT GK 2.LER - 3    ----    18 - Kasım / ŞİŞLİ SK. GK 3.LER - 1 - ARNAVUTKÖY BLD. GK 3.LER - 3    ----    18 - Kasım / FENERBAHÇE(A) GE - 3 - ALTINYURT GE - 0    ----    18 - Kasım / NETVOLEY GK ÇF - 1 - MALTEPEYALI(A) GK ÇF - 3    ----    18 - Kasım / MALTEPEYILDIZLARI(B) YK B - 0 - 1907 KANARYA YK B - 3    ----    17 - Kasım / ESSPOR(A) KE - 0 - FENERBAHÇE(B) KE - 3    ----    17 - Kasım / FENERBAHÇE(A) KE - 0 - İ.B.B.(B) KE - 3    ----    17 - Kasım / MALTEPEYALI(B) KK C - 3 - FENERBAHÇE(B) KK C - 0    ----    17 - Kasım / ÜSKÜP İ.Ö.O. KK G - 1 - İ.TURHAN LİS. KK G - 3    ----    17 - Kasım / ESSPOR(A) KK FNL - 3 - YEŞİLYURT KK FNL - 0    ----    17 - Kasım / HİSAR OKULLARI KK J - 3 - SANCAKSPOR KK J - 0    ----    17 - Kasım / K.ÇEKMECE BLD.(B) KK F - 3 - BEYKOZ BJK AND. KK F - 0    ----    17 - Kasım / FENER ERENKÖY KK B - 3 - İST.AND.GSK. KK B - 2    ----    17 - Kasım / İDEAL GSK.(A) KK İ - 3 - TEŞVİKİYESPOR KK İ - 0    ----    17 - Kasım / 1907 KANARYA KK D - 1 - BÜYÜKDERE KK D - 3    ----    17 - Kasım / BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(A) KK D - 3 - VAKIFBANK(B) KK D - 1    ----    17 - Kasım / BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(B) KK B - 0 - NETVOLEY KK B - 3    ----    17 - Kasım / İDEAL GSK.(B) KK F - 0 - YVİK. KK F - 3    ----    17 - Kasım / ECZACIBAŞI(B) KK İ - 2 - İ.M.K.B. KK İ - 3    ----    17 - Kasım / ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 3 - SARIYER BLD. KK FNL - 0    ----    17 - Kasım / KOÇ İ.Ö.O.(A) KK FNL - 2 - VAKIFBANK(A) KK FNL - 3    ----    17 - Kasım / ENKA KK İ -3 - ŞİŞLİ SK.KK İ - 0    ----    17 - Kasım / AÇI GSK. KK J -3 - KOÇİ.Ö.O.(B) KK J -0    ----    16 - Kasım / ALTINYURT KE - 3 - BEŞİKTAŞ(B) KE - 1    ----    16 - Kasım / ESSPOR(B) KE - 0 - GALATASARAY KE - 3    ----    16 - Kasım / TED KOLEJİ İST.(B) KK C - 0 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR KK C - 3    ----    16 - Kasım / TED KOLEJİ İST.(A) KK A - 3 - KARTAL YILDIZLARI KK A - 0    ----    16 - Kasım / TEŞVİKİYESPOR(B) YK G - 0 - İDEAL GSK. YK G - 3    ----    16 - Kasım / ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK H - 3 - K.ÇEKMECE VOLEYBOL KK H - 0    ----    16 - Kasım / GALATASARAY KK FNL - 1 - ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 3    ----    16 - Kasım / B.EVLER AND.LİS. KK H - 0 - FYL KK H - 3    ----    16 - Kasım / İ.B.B. KK G - 3 - GÜNGÖREN GB. KK G - 0    ----    16 - Kasım / GOP ATLETİK KK F - 0 - BEŞİKTAŞ KK F - 3(Hükmen)    ----    16 - Kasım / K.ÇEKMECE BLD.(A) KK İ - 0 - UPS KK İ - 3    ----    16 - Kasım / BÜYÜKDERE KK D - 1 - ATAŞEHİR YILDIZLARI(B) KK D - 3    ----    16 - Kasım / BİZİMKENT(B) KK G - 0 - ATAKENT ELİT KK G - 3    ----    16 - Kasım / BİZİMKENT(A) KK J - 3 - H.ÖZVARNALI İ.Ö.O. KK J - 2    ----    16 - Kasım / B.EVLER VOLEYBOL(B) KK H - 3 - İSTANBUL FENER KK H - 0    ----    16 - Kasım / ANAFARTALAR İ.Ö.O. KK H - 2 - FMV IŞIKSPOR KK H - 3    ----    16 - Kasım / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK G - 0 - SİLİVRİ SK. KK G - 3    ----    16 - Kasım / İST.AND.GSK.KK B - 0 - ATAŞEHİR YILDIZLARI(A) KK B - 3    ----    16 - Kasım / AKADEMİ İST. KK A - 0 - SUADİYE YILDIZLARI KK A - 3    ----    16 - Kasım / MALTEPE YILDIZ KK C - 1 - ALTINYURT KK C - 3    ----    15 - Kasım / GÜNGÖREN GB. YK F - 0 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL YK F - 3    ----    15 - Kasım / PAMUKSPOR YK C - 0 - MALTEPEYALI(B) YK C - 3    ----    15 - Kasım / ALPSPOR YK C - 3 - ESSPOR(B) YK C - 0    ----    15 - Kasım / GALATASARAY YE - 3 - B.EVLER BLD. YE - 0    ----    15 - Kasım / SİLİVRİ SK. YK H - 3 - B.EVLER VOLEYBOL(A) YK H - 0(Hükmen)    ----    15 - Kasım / GALATASARAY GK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 1    ----    14 - Kasım / ECZACIBAŞI GK FNL - 1 - VAKIFBANK GK FNL - 3    ----    14 - Kasım / FENERBAHÇE GK FNL - 0 - YEŞİLYURT GK FNL - 3    ----    14 - Kasım / B.EVLER BLD. GK FNL - 1 - FMV IŞIKSPOR GK FNL - 3    ----    14 - Kasım / NETVOLEY GK A - 3 - ANATOLTA TURKUAZ GK A - 0    ----    14 - Kasım / FENER ATAŞEHİR GK A - 1 - BEYKOZ BLD.GSK. GK A - 3    ----    14 - Kasım / ENKA YK H - 3 - İSTANBUL FENER YK H - 0    ----    14 - Kasım / İ.M.K.B. YK F - 3 - HİSAR OKULLARI YK F - 2    ----    14 - Kasım / TED KOLEJİ İST. GK A - 0 - TİTAN AKADEMİ GK A - 3    ----    13 - Kasım / ARNAVUTKÖY BLD. YK H - 3 - B.EVLER AND.LİS. YK H - 1    ----    13 - Kasım / TEŞVİKİYESPOR(B) YK G - 3 - BAKIRKÖYSPOR YK G - 1    ----    13 - Kasım / SARIYER BLD. YK G - 3 - BİZİMKENT YK G - 0    ----    13 - Kasım / K.ÇEKMECE BLD. YK E - 0 - İ.B.B. YK E - 3    ----    13 - Kasım / TED KOLEJİ İST. YK A - 3 - FENERBAHÇE(B) YK A - 0    ----    13 - Kasım / FENER ERENKÖY YK C - 0 - FENER ATAŞEHİR YK C - 3    ----    13 - Kasım / ALTINYURT YE -3 - MEVLANAKAPI YE - 0    ----    13 - Kasım / NETVOLEY YK A - 0 - ESSPOR(A) YK A - 3    ----    12 - Kasım / FMV IŞIKSPOR YK F - 3 - ALTINYILDIZ İ.Ö.O. YK F - 0    ----    12 - Kasım / VAKIFBANK YK FNL - 2 - GALATASARAY YK FNL - 3    ----    12 - Kasım / YEŞİLYURT YK FNL - 3 - FENERBAHÇE YK FNL - 1    ----    12 - Kasım / MALTEPE YALI(A) YK FNL - 1 - ECZACIBAŞI YK FNL - 3    ----    12 - Kasım / B.ÇEKMECE JK. YK FNL - 0 - KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 3    ----    12 - Kasım / TEŞVİKİYESPOR(A) YK E - 0 - BEŞİKTAŞ YK E - 3    ----    12 - Kasım / MALTEPE YILDIZLARI(A) YK D - 3 - SET VOLEYBOL(A) YK D - 0    ----    12 - Kasım / BEYKOZ BLD.GSK. YK D - 0 - TİTAN AKADEMİ YK D - 3    ----    11 - Kasım / OKYANUS KOLEJİ YE - 0 - GALATASARAY YE - 3    ----    11 - Kasım / ESSPOR YE - 3 - ALTINYURT YE - 0    ----    11 - Kasım / YVİK. YK E - 3 - H.ÖZVARNALI İ.Ö.O. YK E - 0    ----    11 - Kasım / TUZLA MERCAN YK B - 1 - G.EDMAN AKADEMİ YK B - 3    ----    11 - Kasım / MALTEPE YILDIZLARI YK B - 0 - SET VOLEYBOL YK B - 3    ----    11 - Kasım / 1907 KANARYA YK B - 3 - İST.AND.GSK. YK B - 0    ----    10 - Kasım / SET VOLEYBOL(A) YK D - 2 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR YK D - 3    ----    10 - Kasım / İST.AND.GSK. KK B - 3 - FENER ATAŞEHİR(B) KK B - 1    ----    10 - Kasım / BÜYÜKDERE KK D - 3 - FENER ATAŞEHİR(A) KK D - 0    ----    10 - Kasım / ATAŞEHİR YILDIZLARI(B) KK D - 3 - BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(A) KK D - 0    ----    10 - Kasım / NETVOLEY KK B - 3 - FENER ERENKÖY KK B - 0    ----    10 - Kasım / KARTAL YILDIZLARI KK A - 0 - SET VOLEYBOL(A) KK A - 3    ----    10 - Kasım / ALTINYILDIZ İ.Ö.O. YK F - 3 - İ.M.K.B. YK F - 1    ----    10 - Kasım / BİZİMKENT YK G - 0 - TEŞVİKİYESPOR(B) YK G - 3    ----    10 - Kasım / B.EVLER AND.LİS. YK H - 1 - ENKA YK H - 3    ----    10 - Kasım / B.EVLER VOLEYBOL(A) YK H - 0 - ŞİŞLİ SK. YKH - 3(Hükmen)    ----    10 - Kasım / İSTANBUL FENER YK H - 0 - SİLİVRİ SK. YK H - 3    ----    9 - Kasım / ANATOLYA TURKUAZ GK A - 0 - FENER ATAŞEHİR GK A - 3    ----    9 - Kasım / İST. VOLEYBOL GK C - 3 - FENER ERENKÖY GK C - 0    ----    9 - Kasım / BOĞAZİÇİ YILDIZLARI GK B - 0 - ALTINYURT GK B - 3    ----    9 - Kasım / SUADİYE YILDIZLARI KK A - 1 - TED KOLEJİ İST.(A) KK A - 3    ----    9 - Kasım / ALTINYURT GE - 3 - B.EVLER BLD. GE - 1    ----    9 - Kasım / TİTAN AKADEMİ GK A - 1 - NETVOLEY GK A - 3    ----    9 - Kasım / FYL KK H - 3 - B.EVLER VOLEYBOL(B) KK H - 1    ----    9 - Kasım / KOÇ İ.Ö.O.(B) KK J - 3 - BAKIRKÖY SU SPOR KK J - 1    ----    9 - Kasım / YEŞİLYURT KK FNL - 0 - KOÇ İ.Ö.O. KK FNL - 3    ----    9 - Kasım / ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 3 - FENERBAHÇE(A) KK FNL - 2    ----    9 - Kasım / SARIYER BLD. KK FNL - 0 - ESSPOR(A) KK FNL - 3    ----    9 - Kasım / VAKIFBANK(A) KK FNL - 3 - GALATASARAY KK FNL - 0    ----    9 - Kasım / TUZLA MERCAN KK A - 3 - AKADEMİ İST. KK A - 2    ----    9 - Kasım / BALKAN YEŞİLBAĞLAR KK C - 3 - SET VOLEYBOL(B) KK C - 0    ----    9 - Kasım / ATAŞEHİR YILDIZLARI(A) KK B - 3 - BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(B) KK B - 0    ----    9 - Kasım / BEYKOZ BJK AND. KK F - 0 - B.EVLER VOLEYBOL(A) KK F - 3    ----    9 - Kasım / TEŞVİKİYESPOR KK İ - 0 - ECZACIBAŞI(B) KK İ - 3    ----    9 - Kasım / K.ÇEKMECE VOLEYBOL KK H - 0 - B.EVLER AND. LİS. KK H - 3    ----    9 - Kasım / ARMADA KK J - 0 - BİZİMKENT(A) KK J - 3(Armada Diskalifiye oldu)    ----    9 - Kasım / GÜNGÖREN GB. KK G - 3 - BİZİMKENT(B) KK G - 0    ----    9 - Kasım / H.ÖZVARNALI İ.Ö.O. KK J - 3 - SANCAKSPOR KK İ - 0    ----    9 - Kasım / ŞİŞLİ SK. KK İ - 0 - İDEAL GSK.(A) KK İ - 3    ----    9 - Kasım / HİSAR OKULLARI KK J - 0 - AÇI GSK KK J - 3    ----    9 - Kasım / İ.M.K.B. KK I - 3 - K.ÇEKMECE BLD.(A) KK İ - 1    ----    9 - Kasım / UPS KK İ - 3 - ENKA KK İ - 0    ----    9 - Kasım / İSTANBUL FENER KK H - 3 - ANAFARTALAR İ.Ö.O. KK H - 1    ----    9 - Kasım / ATAKENT ELİT KK G - 3 - ÜSKÜP İ.Ö.O. KK G - 0    ----    9 - Kasım / İ.TURHAN LİS. KK G - 3 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK G - 0    ----    9 - Kasım / SİLİVRİ SK. KK G - 0 - İ.B.B. KK G - 3    ----    9 - Kasım / YVİK. KK F - 3 - GOP ATLETİK KK F - 0    ----    9 - Kasım / FMV IŞIKSPOR KK H - 0 - ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK H - 3    ----    9 - Kasım / BEŞİKTAŞ KK F - 3 - K.ÇEKMECE BLD.(B) KK F - 0    ----    9 - Kasım / ALTINYURT KK C - 3 - TED KOLEJİ İST.(B) KK C - 0    ----    8 - Kasım / FMV IŞIKSPOR GK FNL - 0 - YEŞİLYURT YK FNL - 3    ----    8 - Kasım / MALTEPEYALI(A) YK FNL - 3 - B.ÇEKMECE JK. YK FNL - 0    ----    8 - Kasım / İ.B.B.(A) YE - 3 - FENERBAHÇE(B) YE - 0    ----    8 - Kasım / İ.B.B.(B) YE - 3 - OKYANUS KOLEJİ YE - 1    ----    8 - Kasım / H.ÖZVARNALI İ.Ö.O. YK E - 3 - TEŞVİKİYESPOR YK E - 2    ----    8 - Kasım / SET VOLEYBOL(B) YK B - 3 - TUZLA MERCAN YK B - 0    ----    8 - Kasım / G.EDMAN AKADEMİ YK B - 0 - 1907 KANARYA YK B -3    ----    8 - Kasım / TİTAN AKADEMİ YK D - 3 - MALTEPE YILDIZLARI(A) YK D - 1    ----    7 - Kasım / KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 1 - YEŞİLYURT YK FNL - 3    ----    7 - Kasım / ECZACIBAŞI YK FNL - 3 - GALATASARAY YK FNL - 1    ----    7 - Kasım / FENERBAHÇE(A) YK FNL - 1 - VAKIFBANK YK FNL - 3    ----    7 - Kasım / GALATASARAY GE - FENERBAHÇE(A) GE(Tehir edilmiştir.)    ----    7 - Kasım / HİSAR OKULLARI YK F - 1 - BEYKOZ BJK AND. YK F - 3    ----    7 - Kasım / BAKIRKÖYSPOR YK G - 0 - UPS YK G - 3    ----    7 - Kasım / 1907 KANARYA(A) GK C - 1 - ALPSPOR GK C - 3    ----    7 - Kasım / İST.AND.GSK. YK B - 3 - MALTEPE YILDIZLARI YK B - 0    ----    6 - Kasım / İ.B.B.(A) GE - 3 - FENERBAHÇE(B) GE - 2    ----    6 - Kasım / ATAŞEHİR BLD. YK A - 0 - NETVOLEY YK A - 3    ----    6 - Kasım / FENER ATAŞEHİR YK C - 2 - ALPSPOR YK C - 3    ----    6 - Kasım / İ.B.B. YK E - 0 - YVİK. YK E - 3    ----    6 - Kasım / BEŞİKTAŞ GE - 1 - İ.B.B.(B) GE - 3    ----    6 - Kasım / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL YK F - 0 - FMV IŞIKSPOR YK F - 3    ----    6 - Kasım / ESSPOR(B) YK C - 3 - PAMUKSPOR YK C - 2    ----    6 - Kasım / FENERBAHÇE(B) YK A - 0 - ALTINYURT YK A - 3    ----    5 - Kasım / BEYKOZ BLD. GK A - 3 - 1907 KANARYA(B) GK A - 2    ----    5 - Kasım / BEŞİKTAŞ YE - 3 - ESSPOR YE - 0    ----    5 - Kasım / MALTEPEYALI(A) GK B - 3 - ATAŞEHİR BLD. GK B - 0    ----    5 - Kasım / ESSPOR(A) YK A - 3 - TED KOLEJİ İST. YK A - 0    ----    5 - Kasım / B.EVLER BLD. GK FNL - 0 - GALATASARAY GK FNL - 3    ----    5 - Kasım / VAKIFBANK GK FNL - 3 - FENERBAHÇE GK FNL - 1    ----    5 - Kasım / BEŞİKTAŞ YK E - 3 - K.ÇEKMECE VOLEYBOL YK E - 0    ----    3 - Kasım / VAKIFBANK(A) KK FNL - 0 - ESSPOR(A) KK FNL - 3    ----    3 - Kasım / ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O.(A) KK FNL - 2    ----    3 - Kasım / GALATASARAY KE - 2 - ESSPOR(A) KE - 3    ----    3 - Kasım / SİLİVRİ SK. YK H - 3 - B.EVLER AND.LİS. YK H - 0    ----    3 - Kasım / ŞİŞLİ SK. YK H - 3 - İSTANBUL FENER YK H - 0    ----    3 - Kasım / ENKA YK H - 0 - ARNAVUTKÖY BLD. YK H - 3    ----    3 - Kasım / SARIYER BLD. YK G - 2 - B.EVLER VOLEYBOL(B) YK G - 3    ----    3 - Kasım / UPS YK G - 3 - BİZİMKENT YK G - 0    ----    3 - Kasım / FMV IŞIKSPOR YK F - 3 - GÜNGÖREN GB. YK F - 0    ----    3 - Kasım / İ.B.B.(B) KE - 3 - ALTINYURT KE - 0    ----    3 - Kasım / BEŞİKTAŞ(A) KE - 3 - KUMPORT İ.Ö.O. KE - 0    ----    3 - Kasım / BEŞİKTAŞ(B) KE - 0 - İ.B.B.(A) KE - 3    ----    3 - Kasım / OKYANUS KOLEJİ KE - 3 - ESSPOR(B) KE - 0    ----    3 - Kasım / BAKIRKÖY SU SPOR KK J - 0 - HİSAR OKULLARI KK J - 3    ----    3 - Kasım / İDEAL GSK.(B) KK F - 0 - B.EVLER VOLEYBOL(A) KK F - 3    ----    3 - Kasım / KOÇ İ.Ö.O.(B) KK J - 3 - ARMADA KK J - 0(Hükmen)    ----    3 - Kasım / BEYKOZ BJK.AND. YK F - 0 - ALTINYILDIZ İ.Ö.O. YK F - 3    ----    3 - Kasım / YVİK. YK E - 3 - K.ÇEKMECE BLD. YK E - 1    ----    3 - Kasım / TED KOLEJİ İST.(B) KK C - 0 - FENERBAHÇE(B) KK C - 3    ----    3 - Kasım / TED KOLEJİ İST.(A) KK A - 3 - TUZLA MERCAN KK A - 0    ----    3 - Kasım / 1907 KANARYA KK D - 0 - ATAŞEHİRYILDIZLARI(B) KK D - 3    ----    3 - Kasım / TİTAN AKADEMİ KK E - 3 - PAMUKSPOR KK E - 0    ----    3 - Kasım / FENER ATAŞEHİR(B) KK B - 0 - NETVOLEY KK B - 3    ----    3 - Kasım / SET VOLEYBOL(A) KK A - 2 - SUADİYE YILDIZLARI KK A - 3    ----    2 - Kasım / İ.B.B. KK G - 3 - İ.TURHAN LİS. KK G - 1    ----    2 - Kasım / FENERBAHÇE(B) KE - 3 - FENERBAHÇE(A) KE - 0    ----    2 - Kasım / FENER ERENKÖY KK B - 1 - ATAŞEHİR YILDIZLARI(A) KK B - 3    ----    2 - Kasım / MALTEPE YILDIZLARI KK C - 1 - MALTEPEYALI(B) KK C - 3    ----    2 - Kasım / FENER ATAŞEHİR(A) KK D - 3 - VAKIFBANK(B) KK D - 1    ----    2 - Kasım / SET VOLEYBOL(B) KK C - 0 - ALTINYURT KK C - 3    ----    2 - Kasım / PENDİKGÜCÜ KK E - 3 - BEYKOZ BLD. KK E - 0    ----    2 - Kasım / AKADEMİ İST. KK A - 0 - MALTEPEYALI(A) KK A - 3    ----    2 - Kasım / K.ÇEKMECE VOLEYBOL KK H - 0 - FYL KK H - 3    ----    2 - Kasım / İDEAL GSK.(A) KK İ - 3 - ENKA KK İ - 0    ----    2 - Kasım / ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK H - 3 - İSTANBUL FENER KK H - 1    ----    2 - Kasım / FENERBAHÇE(A) KK FNL - 3 - SARIYER BLD. KK FNL - 0    ----    2 - Kasım / YEŞİLYURT KK FNL - 0 - GALATASARAY KK FNL - 3    ----    2 - Kasım / B.EVLER AND.LİS. KK H - 3 - FMV IŞIKSPOR KK H - 0    ----    2 - Kasım / İ.M.K.B.İ.Ö.O. KK İ - 3 - UPS KK İ - 0    ----    2 - Kasım / K.ÇEKMECE BLD.(A) KK İ - 3 - TEŞVİKİYESPOR KK İ - 0    ----    2 - Kasım / K.ÇEKMECE BLD.(B) KK F - 0 - YVİK. KK F - 3    ----    2 - Kasım / ANAFARTALAR İ.Ö.O. KK H - 0 - B.EVLER VOLEYBOL(B) KK H - 3    ----    2 - Kasım / ÜSKÜP İ.Ö.O. KK G - 3 - BİZİMKENT(B) KK G - 0    ----    2 - Kasım / SANCAKSPOR KK J - 0 - BİZİMKENT(A) KK J - 3    ----    2 - Kasım / BEŞİKTAŞ KK F - 3 - BEYKOZ BJK AND. KK F - 0    ----    2 - Kasım / ECZACIBAŞI(B) KK İ - 3 - ŞİŞLİ SK. KK İ - 0    ----    2 - Kasım / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK G - 0 - ATAKENT ELİT KK G - 3    ----    2 - Kasım / SİLİVRİ SK. KK G - 3 - GÜNGÖREN GB. KK G - 0    ----    2 - Kasım / AÇI GSK. KK J - 3 - H.ÖZVARNALI İ.Ö.O. KK J - 0    ----    1 - Kasım / B.EVLER BLD. YE - 3 - FENERBAHÇE(A) YE - 0    ----    1 - Kasım / MALTEPEYALI(A) YK FNL - 1 - YEŞİLYURT YK FNL - 3    ----    1 - Kasım / B.ÇEKMECE JK YK FNL - 0 - ECZACIBAŞI YK FNL - 3    ----    1 - Kasım / KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 1 - VAKIFBANK YK FNL - 3    ----    1 - Kasım / MALTEPEYALI(B) YK C - 3 - FENER ERENKÖY YK C - 0    ----    1 - Kasım / NETVOLEY GK A - 3 - TED KOLEJİ İST. GK A - 0    ----    1 - Kasım / MEVLANAKAPI YE - 0 - İ.B.B.(A) YE - 3    ----    1 - Kasım / FENERBAHÇE(B) YE - 3 - İ.B.B.(B) YE - 2    ----    31 - Ekim / OKYANUS KOLEJİ GE - 2 - FENERBAHÇE(B) GE - 3    ----    31 - Ekim / ALTINYURT GE - 1 - İ.B.B.(A) GE - 3    ----    31 - Ekim / TEŞVİKİYESPOR GK E - 0 - ARNAVUTKÖY BLD. GK E - 3    ----    31 - Ekim / BEYKOZ BJK AND. GK E - 0 - İ.TURHAN LİS. GK E - 3    ----    31 - Ekim / ŞİŞLİ SK. GK F - 3 - İSTANBULSPOR GK F - 1    ----    31 - Ekim / FENER ATAŞEHİR GK A - 0 - TİTAN AKADEMİ GK A - 3    ----    31 - Ekim / 1907 KANARYA(B) GK A - 3 - ANATOLYA TURKUAZ GK A - 0    ----    31 - Ekim / İSTANBUL FENER GK E - 0 - BEŞİKTAŞ GK E - 3    ----    31 - Ekim / İ.M.K.B.İ.Ö.O. YK F - 1 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL YK F - 3    ----    31 - Ekim / FENERBAHÇE(A) YK FNL - 2 - GALATASARAY YK FNL - 3    ----    30 - Ekim / VAKIFBANK GK FNL - 1 - YEŞİLYURT GK FNL - 3    ----    30 - Ekim / FENERBAHÇE(A) GE - 3 - BEŞİKTAŞ GE - 0    ----    30 - Ekim / B.EVLER VOLEYBOL GK D - 1 - UPS GK D - 3    ----    30 - Ekim / ENKA GK F - 0 - BAKIRKÖYSPOR GK F - 3(Hükmen)    ----    29 - Ekim / KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 3 - FENERBAHÇE GK FNL - 2    ----    29 - Ekim / TEŞVİKİYESPOR(A) YK E - 0 - İ.B.B. YK E - 3    ----    29 - Ekim / B.EVLER BLD. GE - 0 - GALATASARAY GE - 3    ----    29 - Ekim / GÜNGÖREN GB. GK D - 0 - SARIYER BLD. GK D - 3    ----    28 - Ekim / B.EVLER BLD. GK FNL - 0 - ECZACIBAŞI GK FNL - 3    ----    28 - Ekim / GALATASARAY GK FNL - 3 - FMV IŞIKSPOR GK FNL - 0    ----    28 - Ekim / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL GK F - 0 - B.ÇEKMECE JK. GK F - 3    ----    28 - Ekim / K.ÇEKMECE VOLEBOL YK E - 0 - H.ÖZVARNALI İ.Ö.O. YK E - 3    ----    27 - Ekim / VAKIFBANK(B) KK D - 0 - BÜYÜKDERE KK D - 3    ----    27 - Ekim / PAMUKSPOR KK E - 3 - ESSPOR(B) KK E - 0    ----    27 - Ekim / ATAŞEHİR YILDIZLARI(B) KK D - 3 - FENER ATAŞEHİR(A) KK D - 0    ----    27 - Ekim / İDEAL GSK. YK G - 0 - UPS YK G - 3    ----    27 - Ekim / İSTANBUL FENER YK H - 2 - B.EVLER VOLEYBOL(A) YK H - 3    ----    27 - Ekim / KUMPORT İ.Ö.O. KE - 0 - OKYANUS KOLEJİ KE - 3    ----    27 - Ekim / İ.B.B.(A) KE - 3 - BEŞİKTAŞ(A) KE - 0    ----    27 - Ekim / B.EVLER AND.LİS. YK H - 0 - ŞİŞLİ SK. YK - 3    ----    27 - Ekim / FYL KK H - 3 - ANAFARTALAR İ.Ö.O. KK H - 0    ----    27 - Ekim / AÇI GSK. KK J - 3 - SANCAKSPOR KK J - 0    ----    27 - Ekim / B.EVLER VOLEYBOL(B) YK G - 1 - TEŞVİKİYESPOR(B) YK G - 3    ----    27 - Ekim / K.ÇEKMECE BLD. YK E - 3 - TEŞVİKİYESPOR(A) YK E - 0    ----    27 - Ekim / ARNAVUTKÖY BLD. YK H - 2 - SİLİVRİ SK. YK H - 3    ----    27 - Ekim / ATAŞEHİR YILDIZLARI(A) KK B - 3 - FENER ATAŞEHİR(B) KK B - 0    ----    27 - Ekim / NETVOLEY KK B - 3 - İST.AND.GSK. KK B - 0    ----    27 - Ekim / FENERBAHÇE(B) KK C - 3 - SET VOLEYBOL(B) KK C - 0    ----    27 - Ekim / BİZİMKENT YK G - 3 - BAKIRKÖYSPOR YK G - 2    ----    27 - Ekim / H.ÖZVARNALI İ.Ö.O. YK E - 0 - BEŞİKTAŞ YK E - 3    ----    27 - Ekim / GÜNGÖREN GB. YK F - 0 - İ.M.K.B. YK F - 3    ----    26 - Ekim / İSTANBUL FENER KK H - 0 - B.EVLER AND.LİS.KK H - 3    ----    26 - Ekim / HİSAR OKULLARI KK J - 3 - KOÇ İ.Ö.O.(B) KK J - 1    ----    26 - Ekim / B.EVLER BLD. KK F - 0 - K.ÇEKMECE BLD.(B) KK F - 3(Hükmen)    ----    26 - Ekim / ATAKENT ELİT KK G - 3 - İ.B.B. KK G - 1    ----    26 - Ekim / B.EVLER VOLEYBOL(A) KK F - 3 - GOP ATLETİK KK F - 0    ----    26 - Ekim / B.EVLER VOLEYBOL(B) KK H - 3 - ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK H - 0    ----    26 - Ekim / İ.TURHAN LİS. KK G - 0 - SİLİVRİ SK. KK G - 3(Hükmen)    ----    26 - Ekim / BİZİMKENT(B) KK G - 0 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK G - 3    ----    26 - Ekim / BİZİMKENT(A) KK J - 0 - AÇI GSK. KK J - 3    ----    26 - Ekim / ENKA KK İ - 0 - ECZACIBAŞI(B) KK İ - 3    ----    26 - Ekim / BEYKOZ BJK AND. KK F - 1 - İDEAL GSK(B) KK F - 3    ----    26 - Ekim / UPS KK İ - 2 - İDEAL GSK.(A) KK İ - 3    ----    26 - Ekim / TEŞVİKİYESPOR KK İ - 0 - İ.M.K.B. KK İ - 3    ----    26 - Ekim / SARIYER BLD. KK FNL - 0 - VAKIFBANK(A) KK FNL - 3    ----    26 - Ekim / ARMADA KK J - 0 - SANCAKSPOR KK J - 3    ----    26 - Ekim / FMV IŞIKSPOR KK H - 3 - K.ÇEKMECE VOLEYBOL KK H - 0(Hükmen)    ----    26 - Ekim / KOÇ İ.Ö.O.(A) KK FNL - 1 - FENERBAHÇE(A) KK FNL - 3    ----    26 - Ekim / YVİK. KK F - 3 - BEŞİKTAŞ KK F - 2    ----    26 - Ekim / ŞİŞLİ SK. KK İ - 0 - K.ÇEKMECE BLD.(A) KK İ - 3    ----    26 - Ekim / H.ÖZVARNALI KK J - 1 - BAKIRKÖY SU SPOR KK J - 3    ----    26 - Ekim / GÜNGÖREN GB.KK G - 0 - ÜSKÜP İ.Ö.O. KK G - 3    ----    26 - Ekim / MALTEPEYALI(A) KK A - 3 - TED KOLEJİ İST.(A) KK A - 0    ----    26 - Ekim / MALTEPEYALI(B) KK C - 3 - TED KOLEJİ İST.(B) KK C - 0    ----    26 - Ekim / SUADİYE YILDIZLARI KK A - 3 - KARTAL YILDIZLARI KK A - 0    ----    26 - Ekim / BEYKOZ BLD. KK E - 0 - TİTAN AKADEMİ KK E - 3    ----    26 - Ekim / ALTINYURT KK C - 3 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR KK C - 0    ----    26 - Ekim / TUZLA MERCAN KK A - 0 - SET VOLEYBOL(A) KK A - 3    ----    25 - Ekim / BAKIRKÖYSPOR GK F - 2 - ŞİŞLİ SK. GK F - 3    ----    25 - Ekim / B.ÇEKMECE JK. GK F - 3 - ENKA GK F - 0    ----    25 - Ekim / 1907 KANARYA YK B - 3 - TUZLA MERCAN YK B - 0    ----    25 - Ekim / BEYKOZ BLD. YK D - 1 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR YK D - 3    ----    25 - Ekim / GALATASARAY YK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O. YK FNL - 1    ----    25 - Ekim / BEŞİKTAŞ GE - 3 - B.EVLER BLD. GE - 0    ----    25 - Ekim / İ.B.B.(A) GE - 1 - OKYABUS KOLEJİ GE - 3    ----    25 - Ekim / TİTAN AKADEMİ YK D - 3 - SET VOLEYBOL(A) YK D - 0    ----    25 - Ekim / FENER ATAŞEHİR YK C - 3 - ESSPOR(B) YK C - 0    ----    24 - Ekim / YEŞİLYURT YK FNL - 3 - B.ÇEKMECE JK. YK FNL - 0    ----    24 - Ekim / ECZACIBAŞI YK FNL - 1 - FENERBAHÇE YK FNL - 3    ----    24 - Ekim / ALTINYILDIZ İ.Ö.O. YK F - 3 - HİSAR OKULLARI YK F - 0    ----    24 - Ekim / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL YK F - 3 - BEYKOZ BJK AND.YK F - 0    ----    24 - Ekim / ALTINYURT YK A - 0 - TED KOLEJİ İST. YK A - 3    ----    24 - Ekim / ALPSPOR GK C - 3 - MALTEPEYALI(B) GK C - 2    ----    24 - Ekim / GALATASARAY YE - 0 - FENERBAHÇE(B) YE - 3    ----    23 - Ekim / İSTANBULSPOR GK F - 1 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL GK F - 3    ----    23 - Ekim / SARIYER BLD. GK D - 0 - B.EVLER VOLEYBOL GK D - 3    ----    23 - Ekim / ALTINYURT GK B - 3 - İST.KARTAL BLD. GK B - 2    ----    23 - Ekim / TED KOLEJİ İST. GK A - 3 - FENER ATAŞEHİR GK A - 0    ----    23 - Ekim / ATAŞEHİR BLD. YK A - 0 - ESSPOR(A) YK A - 3    ----    23 - Ekim / İST.AND.GSK. YK B - 0 - SET VOLEYBOL YK B - 3    ----    23 - Ekim / İ.B.B.(A) YE - 3 - ESSPOR YE - 0    ----    23 - Ekim / İ.B.B.(B) YE - 3 - MEVLANAKAPI YE - 0    ----    23 - Ekim / FENERBAHÇE(A) YE - 0 - OKYANUS KOLEJİ YE - 3    ----    23 - Ekim / ALTINYURT YE - 3 - BEŞİKTAŞ YE - 1    ----    22 - Ekim / ALPSPOR YK C - 2 - MALTEPEYALI(B) YK C - 3    ----    22 - Ekim / YEŞİLYURT GK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 1    ----    22 - Ekim / ECZACIBAŞI GK FNL - 3 - GALATASARAY GK FNL - 0    ----    22 - Ekim / FMV IŞIKSPOR GK FNL - 0 - VAKIFBANK GK FNL - 3    ----    22 - Ekim / GALATASARAY GE - 3 - ALTINYURT GE - 0    ----    22 - Ekim / İ.TURHAN LİSESİ GK E - 3 - TEŞVİKİYESPOR GK E - 0    ----    22 - Ekim / FENER ERENKÖY GK - 0 - 1907 KANARYA(A) GK C - 3    ----    22 - Ekim / ATAŞEHİR BLD. GK B - 0 - BOĞAZİÇİ YILDIZLARI GK B - 3    ----    22 - Ekim / MALTEPE YILDIZLARI(B) YK B - 3 - G.EDMAN AKADEMİ YK B - 0    ----    22 - Ekim / NETVOLEY YK A - 3 - FENERBAHÇE(B) YK A - 0    ----    21 - Ekim / FENERBAHÇE(B) GE - 0 - İ.B.B.(B) GE - 3    ----    21 - Ekim / ARNAVUTKÖY BLD. GK E - 3 - İSTANBUL FENER GK E - 2    ----    21 - Ekim / VAKIFBANK YK FNL - 1 - MALTEPEYALI(A) YK FNL - 3    ----    21 - Ekim / K.ÇEKMECE VOLEYBOL GK D - 3 - GÜNGÖREN GB GK D - 0    ----    21 - Ekim / ANATOLYA TURKUAZ GK A - 0 - BEYKOZ BLD.GSK. GK A - 3    ----    21 - Ekim / FENER ERENKÖY YK C - 3 - PAMUKSPOR YK C - 0    ----    21 - Ekim / TİTAN AKADEMİ GK A - 3 - 1907 KANARYA(B) GK A - 0    ----    21 - Ekim / BEŞİKTAŞ GK E - 3 - BEYKOZ BJK AND. GK E - 0    ----    21 - Ekim / İ.B.B. YK E - 3 - K.ÇEKMECE VOLEYBOL YK E - 0    ----    21 - Ekim / FENERBAHÇE GK FNL - 3 - B.EVLER BLD. GK FNL - 0    ----    13 - Ekim / FENERBAHÇE(A) KK FNL - 3 - GALATASARAY KK FNL - 0    ----    13 - Ekim / YEŞİLYURT KK FNL - 0 - VAKIFBANK(A) KK FNL - 3    ----    13 - Ekim / FENER ATAŞEHİR GK A - 0 - NETVOLEY GK A - 3    ----    13 - Ekim / TED KOLEJİ İST.(A) KK A - 3 - AKADEMİ İST. KK A - 0    ----    13 - Ekim / TİTAN AKADEMİ KK E - 3 - PENDİKGÜCÜ KK E - 2    ----    13 - Ekim / ESSPOR(B) KK E - 3 - BEYKOZ BLD. KK E - 0    ----    13 - Ekim / TUZLA MERCAN KK A - 1 - SUADİYE YILDIZLARI KK A - 3    ----    13 - Ekim / BALKAN YEŞİLBAĞLAR KK C - 3 - FENERBAHÇE(B) KK C - 0    ----    13 - Ekim / ESSPOR(B) KE - 0 - FENERBAHÇE(B) KE - 3    ----    13 - Ekim / K.ÇEKMECE VOLEYBOL GK D - 0 - SARIYER BLD. GK D - 3    ----    13 - Ekim / HİSAR OKULLARI KK J - 3 - ARMADA KK J - 0    ----    13 - Ekim / İ.B.B.(B) GE - 1 - OKYANUS KOLEJİ GE - 3    ----    13 - Ekim / SET VOLEYBOL(B) KK C - 0 - MALTEPEYALI(B) KK C - 3    ----    13 - Ekim / SET VOLEYBOL(A) KK A - 0 - MALTEPEYALI(A) KK A - 3    ----    13 - Ekim / TEŞVİKİYESPOR GK E - 0 - BEŞİKTAŞ GK E - 3    ----    13 - Ekim / OKYANUS KOLEJİ KE - 0 - İ.B.B.(A) KE - 3    ----    13 - Ekim / İ.B.B.(B) KE - 0 - ESSPOR(A) KE - 3    ----    13 - Ekim / KOÇ İ.Ö.O.(B) KK J - 3 - H.ÖZVARNALI İ.Ö.O. KK J - 0    ----    13 - Ekim / K.ÇEKMECE VOLEYBOL KK H - 1 - İSTANBUL FENER KK H - 3    ----    13 - Ekim / K.ÇEKMECE BLD.(A) KK İ - 3 - ENKA KK İ - 2    ----    13 - Ekim / İ.M.K.B.İ.Ö.O. KK İ - 3 - ŞİŞLİ SK. KK İ - 0(Hükmen)    ----    13 - Ekim / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK G - 3 - ÜSKÜP İ.Ö.O. KK G - 3    ----    13 - Ekim / M.G.HİSAR YE - 0 - GALATASARAY YE - 3    ----    13 - Ekim / İ.B.B. KK G - 3 - BİZİMKENT(B) KK G - 0    ----    13 - Ekim / GOP ATLETİK KK F - 3 - İDEAL GS.(B) KK F - 0    ----    13 - Ekim / ECZACIBAŞI(B) KK İ - 0 - İDEAL GSK.(A) KK İ - 3    ----    13 - Ekim / FMV IŞIKSPOR KK H - 0 - FYL KK H - 3    ----    13 - Ekim / TEŞVİKİYESPOR KK İ - 0 - UPS KK İ - 3    ----    12 - Ekim / ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 0 - ESSPOR(A) KK FNL - 3    ----    12 - Ekim / GALATASARAY KK FNL - 3 - VAKIFBANK(A) KK FNL - 2    ----    12 - Ekim / KOÇ İ.Ö.O.(A) KK FNL - 3 - SARIYER BLD. KK FNL - 0    ----    12 - Ekim / FENERBAHÇE(A) GE - 3 - FENERBAHÇE(B) GE - 0    ----    12 - Ekim / BAKIRKÖYSPOR GK F - 3 - İSTANBULSPOR GK F - 1    ----    12 - Ekim / BEYKOZ BJK AND. GK E - 3 - İSTANBUL FENER GK E - 0    ----    12 - Ekim / İ.TURHAN LİS. GK E - 3 - ARNAVUTKÖY BLD. GK E - 0    ----    12 - Ekim / ENKA GK F - 0 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL GK F - 3(Hükmen)    ----    12 - Ekim / ŞİŞLİ SK. GK F - 0 - B.ÇEKMECE JK. GK F - 3    ----    12 - Ekim / GÜNGÖREN GB GK D - 0 - UPS GK D - 3    ----    12 - Ekim / SİLİVRİ SK. KK G - 0 - ATAKENT ELİT KK G - 3    ----    12 - Ekim / İ.TURHAN LİS. KK G - 3 - GÜNGÖREN GB KK G - 0    ----    12 - Ekim / BAKIRKÖY SU SPOR KK J - 0 - BİZİMKENT(A) KK A - 3    ----    12 - Ekim / ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK H - 3 - ANAFARTALAR İ.Ö.O. KK H - 2    ----    12 - Ekim / B.EVLER AND. LİS. KK H - 3 - B.EVLER VOLEYBOL(B) KK H - 2    ----    12 - Ekim / K.ÇEKMECE BLD.KK F - 0 - B.EVLER VOLEYBOL(A) KK F - 3(Hükmen)    ----    12 - Ekim / YVİK. KK F - 3 - BEYKOZ BJK AND. KK F - 0(Hükmen)    ----    12 - Ekim / BEŞİKTAŞ KK F - 3 - B.EVLER BLD. KK F - 0(Hükmen)    ----    12 - Ekim / SUADİYE YILDIZLARI KK A - 0 - MALTEPEYALI(A) KK A - 3    ----    12 - Ekim / KARTAL YILDIZLARI KK A - 1 - TUZLA MERCAN KK A - 3    ----    12 - Ekim / TED KOLEJİ İST.(B) KK C - 1 - MALTEPE YILDIZLARI KK C - 3    ----    12 - Ekim / FENER ERENKÖY KK B - 2 - BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(B) KK B - 3    ----    12 - Ekim / 1907 KANARYA KK D - 0 - BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(A) KK D - 3    ----    12 - Ekim / ALTINYURT GE - 1 - BEŞİKTAŞ GE - 3    ----    12 - Ekim / GALATASARAY GE - 3 - İ.B.B.(A) GE - 1    ----    12 - Ekim / BEŞİKTAŞ(B) KE - 0 - FENERBAHÇE(A) KE - 3    ----    12 - Ekim / BEŞİKTAŞ(A) KE - 3 - ALTINYURT KE - 0    ----    12 - Ekim / KUMPORT İ.Ö.O. KE - 1 - ESSPOR(B) KE - 3    ----    12 - Ekim / FENERBAHÇE(B) KE - 3 - GALATASARAY KE - 0    ----    11 - Ekim / KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 1 - VAKIFBANK GK FNL - 3    ----    11 - Ekim / FENERBAHÇE GK FNL - 0 - ECZACIBAŞI GK FNL - 3    ----    11 - Ekim / MALTEPEYALI(A) YK FNL - 0 - GALATASARAY YK FNL - 3    ----    11 - Ekim / OKYANUS KOLEJİ YE - 3 - B.EVLER BLD. YE - 0    ----    11 - Ekim / SİLİVRİ SK. YK H - 0 - ENKA YK H - 3    ----    11 - Ekim / B.EVLER VOLEYBOL(A) YK H - 1 - B.EVLER AND.LİS. YK H - 3    ----    11 - Ekim / 1907 KANARYA(B) GK A - 0 - TED KOLEJİ İST.GK A - 3    ----    11 - Ekim / BEYKOZ BLD. GK A - 0 - TİTAN AKADEMİ GK A - 3    ----    10 - Ekim / ŞİŞLİ SK. YK H - 1 - ARNAVUTKÖY BLD. YK H - 3    ----    10 - Ekim / TEŞVİKİYESPOR(B) YK G - 3 - SARIYER BLD. YK G - 0    ----    10 - Ekim / FENER ERENKÖY GK C - 0 - ALPSPOR GK C - 3    ----    10 - Ekim / İST.VOLEYBOL GK C - 0 - MALTEPEYALI(B) GK C - 3    ----    10 - Ekim / B.EVLER BLD. GK FNL - 0 - YEŞİLYURT GK FNL - 3    ----    10 - Ekim / İ.M.K.B.İ.Ö.O. YK F - 0 - FMV IŞIKSPOR YK F - 3    ----    9 - Ekim / BEŞİKTAŞ YE - 1 - İ.B.B.(A) YE - 3    ----    9 - Ekim / MALTEPEYALI(B) GK C - 3 - FENER ERENKÖY GK C - 0    ----    9 - Ekim / MALTEPEYALI(A) GK B - 3 - ALTINYURT GK B - 2    ----    9 - Ekim / ESSPOR YE - 2 - İ.B.B.(B) YE - 3    ----    9 - Ekim / ECZACIBAŞI GK FNL - 3 - FMV IŞIKSPOR GK FNL - 0    ----    9 - Ekim / KOÇ İ.Ö.O.(A) YK FNL - 3 - FENERBAHÇE(A) YK FNL - 0    ----    9 - Ekim / BEŞİKTAŞ YK E - 3 - İ.B.B. YK E - 0    ----    9 - Ekim / İST.KARTAL BLD. GK B - 3 - BOĞAZİÇİ YILDIZLARI GK B - 0    ----    8 - Ekim / FENERBAHÇE(B) YE - 3 - FENERBAHÇE(A) YE - 0    ----    8 - Ekim / GALATASARAY GK FNL - 3 - FENERBAHÇE GK FNL - 0    ----    8 - Ekim / UPS YK G - 3 - B.EVLER VOLEYBOL(B) YK G - 0    ----    8 - Ekim / B.ÇEKMECE JK. YK FNL - 0 - VAKIFBANK YK FNL - 3    ----    8 - Ekim / TEŞVİKİYESPOR(A) YK E - 0 - YVİK. YK E - 3    ----    8 - Ekim / ATAŞEHİR BLD. GK B - 0 - İST.KARTAL BLD. GK B - 3    ----    8 - Ekim / BOĞAZİÇİ YILDIZLARI GK B - 0 - MALTEPEYALI(A) GK B - 3    ----    8 - Ekim / HİSAR OKULLARI YK F - 0 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL YK F - 3    ----    7 - Ekim / 1907 KANARYA(A) GK C - 3 - İST.VOLEYBOL GK C - 1    ----    7 - Ekim / YEŞİLYURT YK FNL - 3 - ECZACIBAŞI YK FNL - 1    ----    7 - Ekim / VAKIFBANK GK FNL - 3 - B.EVLER BLD. GK FNL - 0    ----    7 - Ekim / BAKIRKÖYSPOR YK G - 3 - İDEAL GSK. YK G - 0(Hükmen)    ----    7 - Ekim / BEYKOZ BJK.AND. YK F - 0 - GÜNGÖREN GB. YK F - 3    ----    7 - Ekim / K.ÇEKMECE VOLEYBOL YK E - 0 - K.ÇEKMECE BLD. YK E - 3    ----    7 - Ekim / PAMUKSPOR YK C - 0 - ALPSPOR YK C - 3    ----    7 - Ekim / G.EDMAN AKADEMİ YK B - 0 - İST.AND.GSK. YK B - 3    ----    6 - Ekim / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL GK F - 3 - ŞİŞLİ SK. GK F - 0    ----    6 - Ekim / İSTANBULSPOR GK F - 2 - ENKA GK F - 3    ----    6 - Ekim / BEŞİKTAŞ GK E - 3 - İ.TURHAN LİS. GK E - 0    ----    6 - Ekim / TED KOLEJİ GK A - 3 - BEYKOZ BLD. GK A - 1    ----    6 - Ekim / TİTAN AKADEMİ GK A - 3 - ANATOLYA TURKUAZ GK A - 0    ----    6 - Ekim / ESSPOR(A) KE - 3 - BEŞİKTAŞ(B) KE - 0    ----    6 - Ekim / MALTEPEYALI(B) KK C - 3 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR KK C - 1    ----    6 - Ekim / FENERBAHÇE(B) KK C - 0 - ALTINYURT KK C - 3    ----    6 - Ekim / B.EVLER VOLEYBOL GK D - 3 - GÜNGÖREN GB GK D - 0    ----    6 - Ekim / SARIYER BLD.KK FNL - 0 - YEŞİLYURT KK FNL - 3    ----    6 - Ekim / ESSPOR(A) KK FNL - 3 - FENERBAHÇE(A) KK FNL - 0    ----    6 - Ekim / VAKIFBANK(A) KK FNL - 3 - ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 2    ----    6 - Ekim / UPS GK D - 3 - K.ÇEKMECE VOLEYBOL GK D - 0    ----    6 - Ekim / UPS KK İ -3 - ECZACIBAŞI(B) KK İ - 0    ----    6 - Ekim / SANCAKSPOR KK J - 1 - BAKIRKÖY SU SPOR KK J - 3    ----    6 - Ekim / İDEAL GSK.(A) KK İ - 3 - K.ÇEKMECE BLD.(A) KK İ - 0    ----    6 - Ekim / İDEAL GSK.(B) KK F - 0 - K.ÇEKMECE BLD.(B) KK F - 3    ----    6 - Ekim / ŞİŞLİ SK. KK İ - 0 - TEŞVİKİYESPOR KK İ - 3    ----    6 - Ekim / ENKA KK İ - 0 - İ.M.K.B. KK I - 3    ----    6 - Ekim / ATAKENT ELİT KK G - 3 - İ.TURHAN LİS. KK G - 0    ----    6 - Ekim / BİZİMKENT(B) KK G - 0 - SİLİVRİ SK. KK G - 3    ----    6 - Ekim / BİZİMKENT(A) KK J - 3 - KOÇ İ.Ö.O.(B) KK J - 1    ----    6 - Ekim / B.ÇEKMECE JK.GK F - 3 - BAKIRKÖYSPOR GK F - 0    ----    6 - Ekim / B.EVLER VOLEYBOL(A) KK F - 0 - BEŞİKTAŞ KK F - 3    ----    6 - Ekim / ANAFARTALAR İ.Ö.O.KK H - 0 - B.EVLER AND.LİS.KK H - 3    ----    6 - Ekim / B.EVLER BLD. KK F - 0 - YVİK. KK F - 3(Hükmen)    ----    6 - Ekim / FYL KK H - 3 - ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK H - 1    ----    6 - Ekim / BEYKOZ BLD. KK E - 0 - PAMUKSPOR KK E - 3    ----    6 - Ekim / BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(A) KK D - 3 - FENER ATAŞEHİR(A) KK D - 0    ----    6 - Ekim / BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(B) KK B - 0 - FENER ATAŞEHİR(B) KK B - 3    ----    6 - Ekim / ATAŞEHİR YILDIZLARI(A) KK B - 1 - NETVOLEY KK B - 3    ----    6 - Ekim / İ.B.B.(A) KE - 3 - ESSPOR(B) KE - 0    ----    6 - Ekim / GALATASARAY KE - 3 - İ.B.B.(B) KE - 0    ----    5 - Ekim / YEŞİLYURT GK FNL - 3 - GALATASARAY GK FNL - 2    ----    5 - Ekim / FMV IŞIKSPOR GK FNL - 1 - KOÇ İ.Ö.O.GK FNL - 3    ----    5 - Ekim / FENERBAHÇE(A) KK FNL - 0 - VAKIFBANK(A) KK FNL - 3    ----    5 - Ekim / GALATASARAY KK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O.(A) KK FNL - 1    ----    5 - Ekim / FENERBAHÇE(A) KE - 0 - BEŞİKTAŞ(A) KE - 3    ----    5 - Ekim / ALTINYURT KE - 0 - OKYANUS KOLEJİ KE - 3    ----    5 - Ekim / ARNAVUTKÖY BLD.GK E - 3 - BEYKOZ BJK AND.GK E - 1    ----    5 - Ekim / İSTANBUL FENER GK E - 3 - TEŞVİKİYESPOR GK E -1    ----    5 - Ekim / ENKA YK H - 3 - ŞİŞLİ SK. YK H - 2    ----    5 - Ekim / H.ÖZVARNALI İ.Ö.O. KK J - 0 - HİSAR OKULLARI KK J - 3    ----    5 - Ekim / İSTANBUL FENER KK H - 1 - FMV IŞIKSPOR KK H - 3    ----    5 - Ekim / İDEAL GSK YK G - 3 - BİZİMKENT YK G - 0(Hükmen)    ----    5 - Ekim / ÜSKÜP İ.Ö.O.KK G - 0 - İ.B.B. KK G - 3    ----    5 - Ekim / BEYKOZ BJK AND.KK F - 0 - GOP ATLETİK KK F - 3    ----    5 - Ekim / GÜNGÖREN GB.KK G - 0 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK G - 3    ----    5 - Ekim / OKYANUS KOLEJİ GE - 0 - FENERBAHÇE(A) GE - 3    ----    5 - Ekim / BEŞİKTAŞ GE - 0 - GALATASARAY GE - 3    ----    5 - Ekim / İ.B.B.(A) GE - 1 - İ.B.B.(B) GE - 3    ----    5 - Ekim / İ.B.B.(A) KE - 3 - KUMPORT İ.Ö.O. KE - 0    ----    5 - Ekim / ARMADA KK J - 0 - AÇI GSK. KK J - 3    ----    5 - Ekim / NETVOLEY GK A - 3 - 1907 KANARYA(B) GK A - 0    ----    5 - Ekim / ATAŞEHİR YILDIZLARI(B) KK D - 3 - VAKIFBANK(B) KK D - 0    ----    5 - Ekim / MALTEPEYALI(A) KK A - 3 - KARTAL YILDIZLARI KK A - 0    ----    5 - Ekim / PENDİKGÜCÜ KK E - 3 - ESSPOR(B) KK E - 0    ----    5 - Ekim / MALTEPE YILDIZLARI KK C - 3 - SET VOLEYBOL(B) KK C - 0    ----    5 - Ekim / AKADEMİS İST.KK A - 0 - SET VOLEYBOL(A) - 3    ----    4 - Ekim / İ.B.B.(A) YE - 3 - ALTINYURT YE - 1    ----    4 - Ekim / B.EVLER AND.LİS.YK H - 3 - İSTANBUL FENER YK H - 1    ----    4 - Ekim / GÜNGÖREN GB.YK F - 2 - HİSAR OKULLARI YK F - 3    ----    4 - Ekim / ARNAVUTKÖY BLD.YK H - 3 - B.EVLER VOLEYBOL YK H - 0    ----    4 - Ekim / TUZLA MERCAN YK B - 3 - MALTEPE YILDIZLARI(B) YK B - 2    ----    4 - Ekim / BALKANYEŞİLBAĞLAR YK D - 3 - MALTEPE YILDIZLARI(A) YK D - 0    ----    4 - Ekim / SARIYER BLD.YK G - 0 - UPS YK G - 3    ----    4 - Ekim / K.ÇEKMECE BLD.YK E - 0 - BEŞİKTAŞ YK E - 3    ----    4 - Ekim / FENERBAHÇE(A) YE - 3 - MEVLANAKAPI YE - 0    ----    4 - Ekim / FENERBAHÇE(A) YK FNL - 1 - MALTEPEYALI(A) YK FNL - 3    ----    3 - Ekim / VAKIFBANK YK FNL - 3 - YEŞİLYURT YK FNL - 0    ----    3 - Ekim / ECZACIBAŞI YK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O.YK FNL - 1    ----    3 - Ekim / GALATASARAY YK FNL - 3 - B.ÇEKMECE JK. YK FNL - 0(Hükmen)    ----    3 - Ekim / MALTEPE YALI(B) YK C - 3 - FENER ATAŞEHİR YK C - 0    ----    3 - Ekim / B.EVLER BLD. YE - 0 - FENERBAHÇE(B) YE - 3    ----    3 - Ekim / TED KOLEJİ İST.YK A - 3 - NETVOLEY YK A - 0    ----    2 - Ekim / B.EVLER VOLEYBOL(B) YK G - 3 - BAKIRKÖYSPOR YK G - 2    ----    2 - Ekim / FMV IŞIKSPOR YK F - 3 - BEYKOZ BJK AND.YK F - 0    ----    2 - Ekim / İ.B.B.(B) YE - 1 - BEŞİKTAŞ YE - 3    ----    2 - Ekim / İ.B.B. YK E - 3 - H.ÖZVARNALI YK E - 0    ----    2 - Ekim / GALATASARAY YE - 3 - ESSPOR YE - 0    ----    2 - Ekim / ESSPOR(A) YK A - 3 - ALTINYURT YK A - 0    ----    2 - Ekim / SET VOLEYBOL(A) YK D - 0 - BEYKOZ BLD.YK D - 3    ----    2 - Ekim / SET VOLEYBOL(B) YK B - 3 - 1907 KANARYA YK B - 0    ----    1 - Ekim / FENERBAHÇE(B) GE - 3 - B.EVLER BLD. GE - 2    ----    1 - Ekim / BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL YK F - 2 - ALTINYILDIZ İ.Ö.O.YK F - 3    ----    1 - Ekim / YVİK. YK E - 3 - K.ÇEKMECE VOLEYBOL YK E - 0    ----    1 - Ekim / ESSPOR(B) YK C - 2 - FENER ERENKÖY YK C - 3    ----    1 - Ekim / AKADEMİ İST.YK D - 0 - TİTAN AKADEMİ YK D - 3(Hükmen)    ----    1 - Ekim / FENERBAHÇE(B) YK A - 3 - ATAŞEHİR BLD.YK A - 0    ----    29 - Eylül / TEŞVİKİYESPOR GK E - 1 - BEYKOZ BJK AND.GK E - 3    ----    29 - Eylül / ŞİŞLİ SK.GK F - 2 - ENKA GK F - 3    ----    29 - Eylül / PAMUKSPOR KK E - 0 - PENDİKGÜCÜ KK E - 3    ----    29 - Eylül / FENER ATAŞEHİR(B) KK B - 3 - FENER ERENKÖY KK B - 2    ----    29 - Eylül / BEŞİKTAŞ(B) KE - 0 - GALATASARAY KE - 3    ----    29 - Eylül / BEŞİKTAŞ(A) KE - 0 - ESSPOR KE - 3    ----    29 - Eylül / UPS GK D - 3 - SARIYER BLD. GK D - 0    ----    29 - Eylül / FENER ATAŞEHİR(A) KK D - 0 - 1907 KANARYA KK D - 3    ----    29 - Eylül / K.ÇEKMECE BLD.KK I - 2 - ECZACIBAŞI(B) KK I - 3    ----    29 - Eylül / İ.TURHAN LİS. GK E - 3 - İSTANBUL FENER GK E - 0    ----    29 - Eylül / K.ÇEKMECE VOLEYBOL GK D - 0 - B.EVLER VOLEYBOL GK D - 3    ----    29 - Eylül / KARTAL YILDIZLARI KK A - 3 - AKADEMİ İST. KK A - 0(Hükmen)    ----    29 - Eylül / BALKAN YEŞİLBAĞLAR KK C - 3 - MALTEPE YILDIZLARI KK C -0    ----    29 - Eylül / SET VOLEYBOL(B) KK C - 3 - TED KOLEJİ İST(B) KK C - 0    ----    29 - Eylül / ALTINYURT YE - 1 - İ.B.B.(B) YE - 3    ----    29 - Eylül / ALPSPOR GK C - 3 - İST.VOLEYBOL GK C - 0    ----    29 - Eylül / ŞİŞLİ BLD. KK I - 0 - UPS KK I - 3    ----    29 - Eylül / TEŞVİKİYESPOR KK I - 0 - ENKA KK I - 3    ----    29 - Eylül / BAL SK. KK H - 3 - ALTINYILDIZ İ.Ö.O. KK H - 0    ----    29 - Eylül / BAKIRKÖYSPOR GK F - 0 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL GK F - 3    ----    29 - Eylül / HİSAR OKULLARI KK J - 3 - BİZİMKENT(A) KK J - 12    ----    29 - Eylül / H.ÖZVARNALI KK J - 3 - ARMADA KK J - 0(Hükmen)    ----    29 - Eylül / ATAKENT ELİT KK G - 3 - GÜNGÖREN GB KK G - 0    ----    29 - Eylül / KOÇ İ.Ö.O.(B) KK J - 3 - SANCAKSPOR KK J - 1    ----    29 - Eylül / ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 3 - YEŞİLYURT KK FNL - 0    ----    29 - Eylül / KOÇ İ.Ö.O.(A) KK FNL - 1 - ESSPOR(A) KK FNL - 3    ----    28 - Eylül / BEŞİKTAŞ GK E - 3 - ARNAVUTKÖY BLD. GK E - 0    ----    28 - Eylül / ALTINYURT GK B - 3 - ATAŞEHİR BLD. GK B - 0    ----    28 - Eylül / ANATOLYA TURKUAZ GK A - 0 - TED KOLEJİ İST. GK A - 3    ----    28 - Eylül / ALTINYURT KK C - 3 - MALTEPEYALI(B) KK C - 0    ----    28 - Eylül / BEŞİKTAŞ KK F - 3 - İDEAL GSK.(B) KK F - 0    ----    28 - Eylül / İ.M.K.B. KK I - 1 - İDEAL GSK.(A) KK I - 3    ----    28 - Eylül / SİLİVRİ SK. KK G - 3 - ÜSKÜP İ.Ö.O. KK G - 0    ----    28 - Eylül / İ.TURHAN LİS. KK G - 3 - BİZİMKENT(B) KK G - 0    ----    28 - Eylül / K.ÇEKMECE VOLEYBOL KK H - 0 - ANAFARTALAR İ.Ö.O. KK H - 3    ----    28 - Eylül / B.ÇEKMECE JK GK F - 3 - İSTANBULSPOR GK F - 0    ----    28 - Eylül / İ.B.B. KK G - 3 - BAHÇEŞEHİR VOLEYBOL KK G - 0    ----    28 - Eylül / K.ÇEKMECE BLD.(B) KK F - 0 - GOP ATLETİK KK F - 3    ----    28 - Eylül / YVİK. KK F - 3 - B.EVLER VOLEYBOL(A) KK F - 0    ----    28 - Eylül / FMV IŞIKSPOR KK H - 0 - B.EVLER VOLEYBOL(B) KK H - 3    ----    28 - Eylül / B.EVLER BLD KK F - 0 - BEYKOZ BJK AND. KK F - 3(Hükmen)    ----    28 - Eylül / GÜNGÖREN GB GK D - 3 - FYL GK D - 0(Hükmen)    ----    28 - Eylül / OKYABUS KOLEJİ KE - 3 - FENERBAHÇE(A) KE - 2    ----    28 - Eylül / İ.B.B.(B) KE - 0 - FENERBAHÇE(B) KE - 3    ----    28 - Eylül / KUMPORT İ.Ö.O. KE - 3 - ALTINYURT KE - 1    ----    28 - Eylül / İSTANBUL FENER KK H - 0 - FYL KK H - 3    ----    28 - Eylül / BAKIRKÖY SU SPOR KK J - 0 - AÇI GSK. KK J - 3    ----    28 - Eylül / 1907 KANARYA(B) GK A - 3 - FENER ATAŞEHİR GK A - 1    ----    28 - Eylül / BEYKOZ BLD. GK A - 0 - NETVOLEY GK A - 3    ----    28 - Eylül / ESSPOR(B) KK E - 0 - TİTAN AKADEMİ KK E - 3    ----    28 - Eylül / GALATASARAY KK FNL - 3 - SARIYER BLD. KK FNL - 0    ----    28 - Eylül / İST.AND.GSK. KK B - 3 - BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(B) KK B - 2    ----    28 - Eylül / BÜYÜKDERE KK D - 1 - BOĞAZİÇİ YILDIZLARI(A) KK D - 3    ----    28 - Eylül / NETVOLEY KK B - KADIKÖY GSK. KK B(Kadıköy ligden çekildi.)    ----    28 - Eylül / SET VOLEYBOL(A) KK A - 0 - TED KOLEJİ İST.(A) KK A - 3    ----    27 - Eylül / MALTEPE YILDIZLARI(A) YK D - 3 - BEYKOZ BLD.GSK. YK D - 0    ----    27 - Eylül / BAKIRKÖYSPOR YK G - 0 - SARIYER BLD. YK G - 3    ----    27 - Eylül / BEŞİKTAŞ YE - 3 - GALATASARAY YE - 1    ----    27 - Eylül / MALTEPEYALI(A) YK FNL - 0 - KOÇ İ.Ö.O.YK FNL - 3    ----    27 - Eylül / MEVLANAKAPI YE - 0 - B.EVLER BLD.YE - 3    ----    27 - Eylül / H.ÖZVARNALI İ.Ö.O.YK E - 0 - K.ÇEKMECE BLD. YK E - 3    ----    27 - Eylül / TİTAN AKADEMİ YK B - 3 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR YK B - 0    ----    27 - Eylül / FENERBAHÇE(B) YK A - 0 - ESSPOR(A) YK A - 3    ----    26 - Eylül / B.EVLER VOLEYBOL(A) YK H - 2 - ENKA YK H - 3    ----    26 - Eylül / ATAŞEHİR BLD. YK A - 0 - TED KOLEJİ İST.YK A - 3    ----    26 - Eylül / G.EDMAN AKADEMİ YK B - 0 - SET VOLEYBOL YK B - 3    ----    26 - Eylül / BEŞİKTAŞ GE - 0 - İBB.(A) GE - 3    ----    26 - Eylül / İST.FENER YK H - 1 - ARNAVUTKÖY BLD. YK H - 3    ----    26 - Eylül / BİZİMKENT YK G - 0 - B.EVLER VOLEYBOL(B) YK G - 3    ----    26 - Eylül / FENERBAHÇE(B) YE - 3 - OKYANUS KOLEJİ YE - 0    ----    26 - Eylül / ESSPOR YE - 3 - FENERBAHÇE(A) YE - 0    ----    25 - Eylül / B.EVLER BLD. GE - 0 - OKYANUS KOLEJİ GE - 3    ----    25 - Eylül / ŞİŞLİ SK. YK H - 3 - SİLİVRİSPOR YK H - 0    ----    25 - Eylül / AKADEMİ İST.YK D - 0 - SETVOLEYBOL(A) - 3(Hükmen)    ----    25 - Eylül / İST.AND.GSK.YK B - 3 - TUZLA MERCAN YK B - 0    ----    25 - Eylül / ALPSPOR YK C - 3 - FENER ERENKÖY YK C - 0    ----    25 - Eylül / NETVOLEY YK A - 2 - ALTINYURT YK A - 3    ----    25 - Eylül / B.ÇEKMECE JK.YK FNL - 0 - FENERBAHÇE(A) YK FNL - 3    ----    25 - Eylül / YEŞİLYURT YK FNL - 2 - GALATASARAY YK FNL - 3    ----    24 - Eylül / FENERBAHÇE GK FNL - 3 - FMV IŞIKSPOR GK FNL - 0    ----    24 - Eylül / MALTEPEYALI(A) GK B - 3 - İST.KARTAL BLD.GK B - 0    ----    24 - Eylül / MALTEPEYALI(B) GK C - 3 - 1907 KANARYA(A) GK C - 1    ----    24 - Eylül / BEŞİKTAŞ YK E - 3 - YVİK. YK E - 0    ----    24 - Eylül / BEYKOZ BJK AND.YK F - 0 - İMKB.İ.Ö.O. YK F - 3    ----    24 - Eylül / UPS YK G - 3 - TEŞVİKİYE VOLEYBOL(B) YK G - 0    ----    24 - Eylül / K.ÇEKMECE VOLEYBOL YK E - 0 - TEŞVİKİYE VOLEYBOL(A) YK E - 3    ----    24 - Eylül / VAKIFBANK YK FNL - 3 - ECZACIBAŞI YK FNL - 1    ----    23 - Eylül / GALATASARAY GK FNL - 1 - VAKIFBANK GK FNL - 3    ----    23 - Eylül / ECZACIBAŞI GK FNL - 3 - YEŞİLYURT GK FNL - 0    ----    23 - Eylül / B.EVLER BLD. GK FNL - 1 - KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 3    ----    23 - Eylül / MALTEPE YILDIZLARI(B) YK D - 1907 KANARYA YK D(Ertelendi)    ----    23 - Eylül / HİSAR OKULLARI YK F - 0 - FMV IŞIKSPOR YK F - 3    ----    23 - Eylül / ALTINYILDIZ İ.Ö.O.YK F - 3 - GÜNGÖREN GB.YK F - 0    ----    23 - Eylül / FENER ATAŞEHİR YK C - 3 - PAMUKSPOR YK C - 0    ----    23 - Eylül / MALTEPEYALI(B) YK C - 3 - ESSPOR(B) YK C - 0    ----    21 - Eylül / ESSPOR(A) KK FNL - 3 - GALATASARAY KK FNL - 0    ----    21 - Eylül / VAKIFBANK(A) KK FNL - 2 - KOÇ İ.Ö.O.(A) KK FNL - 3    ----    21 - Eylül / YEŞİLYURT KK FNL - 3 - FENERBAHÇE(A) - 2    ----    21 - Eylül / SARIYER BLD. KK FNL - 0 - ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 3    ----    19 - Eylül / KOÇ İ.Ö.O. GK FNL - 1 - GALATASARAY GK FNL - 3    ----    19 - Eylül / VAKIFBANK GK FNL - 3 - ECZACIBAŞI GK FNL - 1    ----    19 - Eylül / B.EVLER BLD.GK FNL - 0 - FMV IŞIKSPOR GK FNL - 3    ----    17 - Eylül / ECZACIBAŞI GK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O.GK FNL - 1    ----    17 - Eylül / YEŞİLYURT GK FNL - 3 - FENERBAHÇE GK FNL - 2    ----    16 - Eylül / GALATASARAY YK FNL - 0 - VAKIFBANK TT.YK FNL - 3    ----    16 - Eylül / FENERBAHÇE(A) YK FNL - 2 - YEŞİLYURT YK FNL - 3    ----    16 - Eylül / KOÇ İ.Ö.O.YK FNL - 3 - B.ÇEKMECE JK.YK FNL - 0    ----    16 - Eylül / ECZACIBAŞI YK FNL - 3 - MALTEPEYALI(A) - 1    ----    15 - Eylül / ESSPOR(A) KK FNL - 3 - SARIYER BLD. KK FNL - 0    ----    15 - Eylül / FENERBAHÇE(A) KK FNL - 1 - ECZACIBAŞI(A) KK FNL - 3    ----    15 - Eylül / KOÇ İ.Ö.O. KK FNL - 3 - YEŞİLYURT KK FNL - 1    ----    15 - Eylül / B.ÇEKMECE JK. YK FNL - 0 - MALTEPEYALI(A) YK FNL - 3    ----    14 - Eylül / YEŞİLYURT YK FNL - 3 - KOÇ İ.Ö.O.YK FNL - 1    ----    14 - Eylül / VAKIFBANK TT.YK FNL - 3 - FENERBAHÇE(A) YK FNL - 1    ----    14 - Eylül / GALATASARAY YK FNL - 3 - ECZACIBAŞI YK FNL - 1    ----    12 - Eylül / FENERBAHÇE GK FNL - 1 - VAKIFBANK TT. GK FNL - 3    ----    12 - Eylül / YEŞİLYURT GK FNL - 3 - FMV IŞIKSPOR GK FNL - 0    ----    12 - Eylül / GALATASARAY GK FNL - 3 - B.EVLER BLD. GK FNL - 0    ----   
KONU BAŞLIKLARI
ONLİNE ALIŞVERİŞ
ANKETLERİMİZ
  • YILDIZ KIZLARDA İSTANBUL ŞAMPİYONU HANGİ TAKIM OLUR?
    Toplam oy: 210
  • A- YEŞİLYURT
  • B- GALATASARAY
  • C- VAKIFBANK
  • D- ECZACIBAŞI
  • E- KOÇ İ.Ö.O.
  • F- FENERBAHÇE
  • G- MALTEPEYALI
  • H- ESSPOR
  Tümünü Görüntüle
  • CİM BOMUN YILDIZ KIZLARI KİM OLDUKLARINI HATIRLADI... 3 - 2
    Osman Solakoğlu Spor Salonunda, günün üçüncü ve son karşılaşması,

    Galatasaray ile B Grubunun Lideri olan Vakıfbank TT. arasında oynandı.

    İzleyenlere son derece keyifli ve heyecanlı geçen bu karşılaşma da her iki

    takımı da kutluyoruz. İlk seti 25-23 alan Vakıfbank TT. skor da zorlansa gibi

    gözükse de rahat bir oyunla aldı. 1-0. Bu sette, Cimbomun yıldız kızları, hastalıktan

    dolayı, geçtiğimiz haftayı hastanelerde geçirdikleri her hallerinden belli oluyordu.

    Keyifsiz mücadele sergiliyor ve taraftarlarına yine mi hüsran diye düşündürmeye

    başlamıştı. Oyun karşılıklı sayılarla geçerken, Vakıfbank TT. ikinci seti de kotarmak

    üzere diye düşünürken, Galatasaray'ın Koçu Sedat Hoca, bu maçta hiç oyuna almadığı, 

    Selen'i servis atması için oyuna aldı ve ne olduysa bu andan itibaren oldu. Selen etkili

    servisler kullanarak, takımını ateşliyor ve kendilerine getirmeye çalışıyordu.Üst üste

    yedi servis atarak, üçünde direkt sayı yapıyor diğer dördünde ise, çıkarılması güç

    servisler avantaj top olarak geriye dönüyordu. Cimbomun yıldız kızları kim olduklarını

    hatırlıyor ve Selen'in çaktığı kıvılcımı iyi değerlendirerek seti, 25-20 alarak durumu

    eşitliyorlardı 1-1. Bizce, maçın kırılma anı, Selen'in oyuna girerek takımını ayağa kaldırmasıdır.

    Üçüncü sette, kim olduklarını hatırlayan, Cimbomun Yıldız Kızları, Ada ve Berfin'in,

    iyi oyunlarıyla bu seti de 25-22 alarak durumu 2-1'e getirdi. Dördüncü sette ise,Vakıfbank'ta

    maçın başından beri çok iyi oynayan, Pelin Aroğuz sahne aldı. Takımını, aynı Selen gibi

    ayağa kaldırarak, seti 25-16 almasında takımına büyük katkı da bulunuyor ve Vakıfbank eşitliği

    sağlıyordu.Tie-Break setine, iki takımda devreye kadar karşılıklı sayılar alarak devam ettiler.

    Devreden sonra uzun zamandır, kalitesini unuttuğuna inandığımız, Ada Germen, İkinci setle

    başlayan iyi oyununu,uzatma setinde karşılaşmaya ağırlığını koyarak, takımının bu seti 15-10

    almasında büyük pay sahibi olurken Galatasaray karşılaşmayı 3-2 kazanıyordu. Karşılaşma da

    öne çıkan oyunculara gelirsek, Bizce bu zevkli karşılaşma da sahanın en iyisi, Vakıfbank'tan,

    Pelin Aroğuz'du. İlk ,iki sette iyi oyun çıkaran, Zehra, sonra ki setler de sakatlığından dolayı

    ortalıkta gözükmedi. Kaptan Sıla, takımını çok iyi yönlendirdi. Galatasaray'da ise, Ada ve yeni

    Kaptanları Berfin çok iyi bir oyun sergilediler. İki hafta önce yapmış olduğumuz uyarı,

    Cimbomun yıldız kızlarına iyi geldiğini gördük. Oynayan ve oynamayan tüm oyuncular, 

    takımlarını desteklemek için, ellerinden geleni yaptılar. Yeni kaptan Berfin, takımını sürekli

    olarak motive etmeye çalıştı ve Kaptanlığı hak ettiğini gösterdi. Eski kaptanlık Duygu'dan

    neden alındı, bunu bilemeyiz ama, Berfin kaptan olarak takımını çok iyi yönlendirdi. Mislina,

    bugünkü karşılaşma da varmıydı yokmuydu anlayamadık.

Haber Yorumlari
Bu haber hiç yorum almamis ilk yazan sen ol!
Ad Soyad(Rumuz) :
E-Posta :
Yorumunuz :
   
Müşteri Hizmetleri
Hızlı Erişim
Paylaşımlar
Sponsorlar
Tüm Hakları www.maniavolley.com'a aittir© 2014 | SiyahFil Teknoloji